PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-08-03
Somfy z promocją na TaHomę i napędy do bram
Firma Somfy, światowy lider w produkcji inteligentnych urządzeń do domów i budynków użyteczności publicznej 3 sierpnia ruszyła z ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Firma Somfy, światowy lider w produkcji inteligentnych urządzeń do domów i budynków użyteczności publicznej 3 sierpnia ruszyła z nową promocją na swoje produkty.

Pierwsza oferta dotyczy systemu domu inteligentnego TaHoma. Jeśli w punkcie biorącym udział w promocji zakupimy centralę systemu wraz z co najmniej pięcioma napędami w technologii io-homecontrol dostaniemy zwrot 500 zł. Wystarczy tylko, że po nabyciu produktów zarejestrujemy nasz zakup na stronie internetowej firmy Somfy pod adresem: www.somfy.pl/domwtwoichrekach.

Druga oferta została przygotowana dla tych, którzy myślą o zakupie napędu do bramy, a przy okazji chcą podnieść bezpieczeństwo w swoim domu. Kupując jeden z napędów otrzymamy dodatkowo za darmo baterię zasilania awaryjnego, a także możliwość zakupu wideodomofonu V200 w promocyjnej cenie. - To domofon, który umożliwia bezpieczne otwieranie bramy lub furki bezpośrednio z naszego domu. Do zestawu dołączony jest kolorowy monitor, w który wbudowany jest pilot pięciokanałowy umożliwiający sterowanie urządzeniami w technologii RTS - wyjaśnia Tomasz Koziarek, Product Marketing Manager w firmie Somfy.

Producent przypomina, że jego produkty posiadają nawet 5 lat gwarancji. Promocja potrwa do końca września br.SOMFY - Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy projektant i lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do ożywiania zewnętrznych i wewnętrznych elementów budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych (w tym między innymi osłon okiennych, bram, czy też zamknięć handlowych). Ponadto Somfy intensywnie działa również w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu, poszerzając swoją ofertę o zintegrowane systemy zarządzania domem.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu rozwinęła swoją obecność już w 56 krajach na świecie. Spółka posiada 73 filie, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 1996 roku. W 2014 roku w Niepołomicach (woj. małopolskie) została otwarta fabryka Sopem, należąca do Somfy. Docelowo zatrudnienie ma w niej znaleźć nawet 800 osób.

Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów grupy Somfy wynosi około 11 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 950 milionów euro. Dzienne moce produkcyjne to 70 000 napędów, a co 3 sekundy (przez 24 godziny w ciągu doby) instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

źródło: Somfy