PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-12-10
Komfort i bezpieczeństwo na święta – prezent dla całej rodziny!
Somfy ma dla ciebie wspaniały prezent na święta - system TaHoma® w technologii io-homecontrol® ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Martwisz się o bezpieczeństwo swoje i rodziny, a może sen z głowy spędzają ci zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie. Somfy ma dla ciebie wspaniały prezent na święta - system TaHoma® w technologii io-homecontrol®, czyli po prostu inteligentne zarządzanie domem Somfy. A na święta zachwycisz nie tylko Mikołaja sterując świąteczną iluminacją swojej nieruchomości.

TaHoma® w technologii io-homecontrol® to mózg systemu, który komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi  urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Wystarczy dostęp do laptopa, smartfona czy tableta aby jednym kliknięciem stworzyć świąteczną atmosferę w domu: przyciemnić światło, zapalić lampki na bożonarodzeniowym drzewku, oświetlić przychodzącym kolędnikom wejście do domu na zewnątrz. Zarządzanie oświetleniem pozwala na tworzenie przeróżnych scen i kompozycji oraz wyeksponowanie roślin i rzeźb. Dzięki czujnikom zmierzchu ogród zawsze będzie subtelnie oświetlony. Zastosowanie sterowania radiowego umożliwia również sterowanie natężeniem światła na tarasie

A na nadchodzące mrozy warto wreszcie ułatwić sobie życie inwestując w napędy do bram garażowych lub wjazdowych firmy Somfy. Znowu jedno kliknięcie na naszym smartfonie, a brama będzie czekała na nas otwarta. Także wyjeżdżając z domu nie musimy czekać, aby mieć pewność, że brama na pewno się zamknęła, ponieważ dostajemy taką precyzyjną informację o wykonaniu polecenia na pilota lub też na smartfon w czasie rzeczywistym. Napędy mają także możliwość obsługi zdalnej przez internet, co przydaje się choćby wtedy, kiedy przed powrotem z wakacji czy dłuższej nieobecności zamówiliśmy sprzątanie w domu.

W takim domu nie ma innej możliwości jak tylko spokojne i szczęśliwe święta.SOMFY
- Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy projektant i lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do ożywiania zewnętrznych i wewnętrznych elementów budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych (w tym między innymi osłon okiennych, bram, czy też zamknięć handlowych). Ponadto Somfy intensywnie działa również w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu, poszerzając swoją ofertę o zintegrowane systemy zarządzania domem.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu  rozwinęła swoją obecność już w 56 krajach na świecie. Spółka posiada 73 filie, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 16 lat. Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów grupy Somfy wynosi około 11 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 950 milionów euro. Dziennie produkowanych jest 70 000 napędów, a co 3 sekundy (przez 24 godziny w ciągu doby) instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

źródło: Somfy