PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-09-10
Rozświetlona noc w pokoju dziecięcym – dekoracje okienne z kolekcji Fluoseries marki Haft
Firanki żakardowe marki Haft z kolekcji Fluoseries to propozycja przygotowana z myślą o ...

Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A.
ul. Złota 40
62-800 Kalisz

tel. 62 768 66 00
fax 62 768 68 01
haftsa@haft.com.pl
www.haft.com.pl

» więcej o firmie

Moment, gdy trzeba zgasić lampkę nocną i położyć się do snu dzieci potrafią odkładać w nieskończoność. Możemy jednak sprawić, by na tę chwilę czekały z przyjemnością - bajkowe wzory na firance rozświetlające ciemność pokoju ułatwią pociechom co noc przenosić się w krainę sennych przygód.

Na dobry sen


Firanka do pokoju dziecięcego 21844
Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A.

Na wystrój dziecięcych pokoi wpływa nie tylko kolorystyka dostosowana do ich upodobań, ulubione zabawki czy meble, ale i elementy dekoracyjne, które zdobią okna. Firanki żakardowe marki Haft z kolekcji Fluoseries to propozycja przygotowana z myślą o potrzebach najmłodszych domowników. Za dnia delikatne, zabawne wzory oddziałują na fantazję i rozweselają dziecko. Największe wrażenie firanki robią w nocy - fluorescencyjne elementy świecą po zgaszeniu światła, tworząc niezwykły, bajkowy klimat. Dostępnych jest kilka modeli ze zwierzętami w roli głównej, między innymi ze świecącymi kotkami i sowami. Wzory są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca, a także wtedy, gdy rodzeństwo współdzieli pokój.  

Ładne i praktyczne

Firanki posiadają wszytą taśmę marszczącą, dzięki czemu od razu po założeniu układają się w piękne, równe fałdy. Bezproblemowe jest również ich wypranie - barwniki fluorescencyjne są na tyle trwałe, że firanki z kolekcji Fluoseries pierzemy w taki sam sposób, jak tradycyjne. Dodatkowo firanki wykonane są z bardzo delikatnej dzianiny, dzięki czemu w ciągu dnia nie blokują napływu słońca ani powietrza. 

Informacje dodatkowe:

Symbol: 218440/160f „KOTY", 160 cm x 300 cm, ok. 70 zł, dostępna w dobrych sklepach z dekoracjami okiennymi.

Symbol: 218510/160f „SOWY", 160 cm x 300 cm, ok. 70 zł, dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zdjęcie główne:
Firanka do pokoju dziecięcego 218510
Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A.Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.
to niekwestionowany lider na rynku firanek oraz jedyny na skalę przemysłową producent wyrobów haftowanych w Polsce.  Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w oparciu o dwie niezależne technologie: technologię dziewiarską i technologię hafciarską. HAFT S.A. dostarcza na rynek firany i lambrekiny metrażowe w tym: żakardowe oraz haftowane, konfekcje stołową: obrusy, bieżniki i serwetki żakardowe, tkaninowe, plamoodporne oraz gipiurowe,  konfekcje okienną: firanki tkaninowe oraz żakardowe w postaci m.in.: kompletów okiennych, paneli okiennych, firanek makaronowych (typu spaghetti), firanek siatkowych oraz firanek klasycznych, wyroby haftowane wykorzystywane do produkcji konfekcji damskiej i dziecięcej oraz maryjnej m.in.: tkaniny hatowane, tkaniny gipiurowe, koronki haftowane i gipiurowe, kołnierzyki, wykrojniki, emblematy, aplikacje itp,, flagi narodowe oraz maryjne.  Lista wyrobów Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A. nigdy nie jest zamknięta, bowiem młoda, wykwalifikowana i ambitna kadra, z doświadczonym Zarządem na czele, wie jak działać w warunkach gospodarki rynkowej, wyczuwa koniunkturę i modę, nie obawia się kreowania nowych trendów i kształtowania dobrego gustu.

źródło: Haft