PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-08-20
Uwaga! Promocja Somfy – niezwykle atrakcyjne nagrody
Marzysz o inteligentnym domu? Chciałbyś zadbać o komfort i bezpieczeństwo domowników niezależnie od tego gdzie jesteś?

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Postaw na produkty firmy Somfy - dbanie o bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak opłacalne. Każdy Klient Somfy, który kupi i zainstaluje u siebie TaHomę lub zakupi komplet napędów do bramy wjazdowej i garażowej otrzyma dodatkowo możliwość wyboru atrakcyjnych produktów w prezencie. Zyskać można nawet ponad 2000 zł .

To bardzo proste! Każdy użytkownik końcowy, który zakupi TaHomę w jednym z punktów sprzedaży oznaczonym logo Somfy Expert ma możliwość wybrania jako gratis jednego z trzech proponowanych przez Somfy zestawów urządzeń, które może podłączyć do TaHomy.


@Somfy

Ponadto każdy Klient który kupi dwa napędy Somfy (jeden do bramy wjazdowej i jeden do bramy garażowej w technologii io-homecontrol) w jednym z punktów sprzedaży należących do programu Somfy Expert może otrzymać od Somfy pilota Keytis 4 io.

Szczegóły i regulamin promocji na www.somfy.pl. Promocja potrwa od 18 sierpnia do 31 października 2014 r.

Szczegóły promocji na www.somfy.pl/otworzsie oraz www.somfy.pl/graszwzestawy

Lista punktów sprzedaży należących do programu Somfy Expert dostępna na stronie internetowej: http://www.somfy.pl/home/where_to_find_us.html

TaHoma
Modułowa i intuicyjna w obsłudze: TaHoma® jest wysoko wydajną domową centralą sterującą do inteligentnych domów przyszłości.

TaHoma® Box jest mózgiem całego systemu. Komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Jest podłączona do routera internetowego i nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem, do którego masz w każdej chwili dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Jak sterujemy techniką domową z dowolnego miejsca na świecie:
  1. Poprzez PC, notebook, tablet, smartfon z połączeniem internetowym, wydajemy polecenie np. „opuść rolety na parterze".
  2. Twoje polecenie przekazywane jest do serwera, a z niego to TaHoma®Box w Twoim domu.
  3. TaHoma® Box przesyła polecenie odpowiednim urządzeniom io-homecontrol®, które wcześniej przypisałeś do danej grupy ( np. rolety na parterze ). Polecenie jest wykonywane, a o jego statusie jesteś na bieżąco informowany. Dzięki informacji zwrotnej zawsze masz pewność, że polecenie zostało wykonane i nie napotkało na żadnąSOMFY
- Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy projektant i lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do ożywiania zewnętrznych i wewnętrznych elementów budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych (w tym między innymi osłon okiennych, bram, czy też zamknięć handlowych). Ponadto Somfy intensywnie działa również w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu, poszerzając swoją ofertę o zintegrowane systemy zarządzania domem.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu  rozwinęła swoją obecność już w 56 krajach na świecie. Spółka posiada 73 filie, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 16 lat. Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów grupy Somfy wynosi około 11 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 950 milionów euro. Dziennie produkowanych jest 70 000 napędów, a co 3 sekundy (przez 24 godziny w ciągu doby) instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

źródło: Somfy