PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-06-17
Trwa XIII edycja programu Somfy Expert
Program Somfy Expert działa w ponad 20 oddziałach na całym świecie, skupiając ponad 8000 zaangażowanych firm, z czego aktualnie ponad 300 z Polski.

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Firma Somfy rozpoczęła w tym roku już XIII edycję Programu Somfy Expert. Dzięki rozwijaniu tego projektu, w którym obecnie jest już około 320 firm montażowych z całej Polski, klienci końcowi uzyskują dostęp do najwyższej jakości produktów, z gwarancją darmowego serwisu i profesjonalnego doradztwa.

Program Somfy Expert działa w ponad 20 oddziałach na całym świecie, skupiając tym samym ponad 8000 zaangażowanych firm, z czego aktualnie ponad 300 z Polski. Pierwsza edycja krajowa wystartowała na przełomie 2001/2002 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, poszerzając swoje szeregi o nowych partnerów.

- Firma należąca do programu Somfy Expert, staje się ambasadorem marki Somfy i tym samym czerpie wiele korzyści partnerskich. Dbając o relacje z naszymi partnerami, inwestujemy w szereg specjalistycznych szkoleń dedykowanych Somfy Expertom, zapewniamy darmowy serwis gwarancyjny i służymy wsparciem w akcjach marketingowych. Firmy zrzeszone w tym programie są także przez nas polecane jako zaufany partner i widnieją na naszej stronie, którą średnio miesięcznie odwiedza około 30 000 unikalnych użytkowników - podkreśla Karolina Bednarz-Górska, Specjalista ds. marketingu i komunikacji w Somfy Sp. zo.o.

Dla użytkowników końcowych oznacza to, że dana firma zrzeszona w programie Somfy Expert doskonale zna produkty Somfy, ceni ich jakość i dba o najwyższy poziom techniczny montażu. Przeszkolona i sprawdzona załoga jest gwarancją właściwego doboru i instalacji produktów. Jest to również potwierdzenie zakupu produktu z wiarygodnego źródła, który tylko wówczas podlega aż 5 letniej gwarancji udzielanej bezpośrednio od producenta. Warunkiem skorzystania z tej gwarancji jest jedynie rejestracja na stronie www.somfyczeki.pl faktury zakupionej w punkcie sprzedaży biorącym udział w programie Somfy Expert. W przypadku awarii napędów Somfy użytkownik końcowy może zgłosić się bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta Somfy i skorzystać z darmowego serwisu w ramach otrzymanej gwarancji.SOMFY
- Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy lider w produkcji napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu  rozwinęła swoją obecność już w 54 krajach na świecie. Spółka posiada 68 filii, 56 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 15 lat. Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów wynosi około 7 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 720 milionów euro. Dziennie produkowanych jest 4 miliony elementów i 32 000 napędów, a co 5 sekund instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

Ważniejsze daty SOMFY:

1960 Narodziny SOMFY
1961 Pierwszy silnik rurowy
1981 Pierwsza automatyka słoneczno-wiatrowa
1969 Pierwsza filia SOMFY poza Francją - Tübingen Niemcy
1996 Powstanie filii w Polsce

źródło: Somfy