PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-10-27
Nadgodziny w salonie. Okno zwielokrotnione od Prakto
Żaluzje pionowe wprowadzają do wnętrza nastrój zawieszenia, przy którym można bez problemów skupić się nad pracą.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Wielogodzinna praca w home office, błogie lenistwo w domowych pieleszach – w takich warunkach łatwo zapomnieć, co dzieje się tuż za oknem. Odpowiednie naświetlenie oraz możliwość spojrzenia na świat przez nietuzinkowy pryzmat mogą ten problem zniwelować. Pożądany efekt dostarczą pionowe oraz poziome żaluzje okienne marki Prakto.

Prakto zaprasza do salonu z widokiem na świat. Kolekcje żaluzji pionowych (verticale) oraz poziomych są rozwiązaniem dla osób, które spędzają długie godziny w jednym pomieszczeniu: nieważne, czy powodem jest zabrana do domu praca, czy też lektura ulubionego czasopisma. W zależności od wykonywanej czynności, właściwe tekstylia zapewnią dokładnie tyle światła, ile jest konieczne oraz nadadzą wnętrzu specyficzny, zaciszny charakter.


Żaluzje pionowe wykonane są z tekstylnych lameli o szerokości 127 mm. Dzięki szerokiej palecie barw, kolekcje (Creppe, Itaca, Shantung oraz Fiesta) pasować będą do najróżniejszych wnętrz – każda z serii posiada 8 opcji kolorystycznych do wyboru. Instalacja jest dziecinnie prosta – można ją przeprowadzić samodzielnie. Żaluzje montujemy do sufitu za pomocą klipu montażowego lub do ściany, używając metalowego kątownika z przedłużką i klipu.

Z kolei klasyczne, białe żaluzje poziome Prakto wykonano z elastycznych lameli PCV o szerokości 25mm. Posiadają dodatkowo mechanizm blokujący, a sposobem montażu nie różnią się od żaluzji pionowych. To wybór dla klientów, którzy chcą nadać pomieszczeniu nieco bardziej formalny, biurowy charakter, rodem z gabinetów na najwyższych piętrach nowojorskich drapaczy chmur.


Wiecznie zapracowani i niepoprawne leniuchy to dwa różne bieguny, mające jednak pewną cechę wspólną: rzadko kiedy biorą się za sprzątanie. Ważne jest zatem, aby z biegiem czasu żaluzje nie traciły dawnego wyglądu, nawet przy wyjątkowo rzadkiej pielęgnacji. Produkty Prakto są bardzo łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Nie potrzeba żadnych specjalistycznych preparatów. Wystarczą tak banalne pomoce, jak wilgotna ściereczka, a nawet odkurzacz lub suszarka.

Jeśli mowa o żaluzjach, praktyczność to słowo – klucz. Prosty i wpasowujący się w różne style design, funkcjonalność, charakterystycznie rozproszone światło i równie dystynktywne cienie. Wprowadzą do wnętrza nastrój zawieszenia, przy którym można bez problemów skupić się nad pracą lub w razie nagłej potrzeby…odpłynąć.Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach – Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner