PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-03-04
KRISPOL podwójnie nagrodzony
Firma KRISPOL rozpoczęła nowy rok od dwóch prestiżowych wyróżnień: Jakość Roku 2009 oraz Gazela Biznesu 2009.

KRISPOL Sp. z o.o.
ul. Michała Strzykały 4
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie
Na początku lutego zakończyła się czwarta edycja konkursu Jakość Roku – jednego z największych tego typu w Polsce. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad 200 przedsiębiorstw. Jak podkreślają organizatorzy, dokonanie wyboru z tak dużej liczby znakomitych firm nie było łatwe. Kapituła Programu podjęła jednomyślną decyzję o przyznaniu firmie KRISPOL tytułu "Jakość Roku 2009". Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - partnera merytorycznego konkursu - potwierdzili osiągnięcie przez KRISPOL Sp. z o.o. wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:
  • cechy oferowanych bram garażowych: funkcjonalność, trwałość, poziom wzornictwa,
  • szeroka gama produktowa,
  • procedury zapewniające sprawne funkcjonowanie organizacji,
  • zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów,
  • efektywność zarządzania organizacją.
24 lutego podczas gali w Poznaniu przedstawiciele firmy odebrali także tytuł Gazeli Biznesu 2009. KRISPOL otrzymał ten tytuł już po raz siódmy!

Prestiżowy ranking Gazel Biznesu jest prowadzony przez ogólnopolski dziennik Puls Biznesu oraz firmę Coface Poland. Lista Gazel powstaje w oparciu o analizę wyników finansowych firm i skupia prężne i najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwa. Co istotne, Gazele muszą wykazywać się także nieskazitelną reputacją, solidnością i przejrzystością działania. Renomę rankingu dodatkowo podnosi fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Gazele Biznesu zawdzięczają więc swoje wyróżnienia wyłącznie przyjętej strategii rozwoju i osiągniętym wynikom.KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 19 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce. KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie i spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”.

informacja na podstawie materiałów: KRISPOL