PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2008-07-11
Zdalnie sterowany shutters – pełny komfort również dla trudno dostępnych okien
Jasno przedstawia elektrycznie sterowane okiennice wewnętrzne.

JASNO SHUTTERS Sp. z o.o.
ul. Plac Wolności 5b/6
63-900 Rawicz

tel. 65 545 44 25
fax 65 545 44 13
info@jasno.pl
www.jasnoshutters.pl

» więcej o firmie
Firma Jasno Shutters poszerzyła swoją kolekcję o zdalnie sterowany shutters. Jasno wprowadził tym samym na rynek jako pierwszy dostawca w Europie elektrycznie sterowany shutters z drewna.

Na pierwszy rzut oka zdalnie sterowane okiennice wewnętrzne nie różnią się od pozostałych okiennic wewnętrznych Jasno Shutters. Jednakże dzięki elektrycznie regulowanym lamelom są one jeszcze bardziej komfortowe oraz idealne dla trudno dostępnych okien. Jasno wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wyższy komfort mieszkania, także u osób ceniących prostotę i funkcjonalność. One zwracały uwagę na to, że ręczna obsługa przy zawieszonych wysoko shuttersach nie zawsze jest optymalna. Zdalne sterowanie shuttersów jest bardzo proste w porównaniu z innymi systemami.

Prosta obsługa

Przy zdalnie sterowanych shuttersach jest osiem wstępnie zaprogramowanych pozycji lamel. Dzięki temu ustawienie lamel może być łatwo dostosowane do stale zmieniającej się ilości światła. Panele pozwalają uruchamiać się według upodobania: pojedynczo lub kilka paneli równocześnie. Zdalnie sterowany shutters zaopatrzony jest ponadto na przedniej stronie w listwę regulacyjną z drewna. Dzięki temu możliwa jest nadal ręczna obsługa.

Charakterystyczny wygląd

Napęd ukryty jest na tylnej stronie panelu i funkcjonuje bezgłośnie. Mały czujnik na przedniej stronie panelu shuttersa odbiera sygnał zdalnego sterowania. System podczerwieni jest nieczuły na sygnały innych urządzeń.

Mimo tych nowoczesnych technicznych cech zdalnie sterowane shuttersy nie tracą charakterystycznego wyglądu. Poprzez różnorodne opcje obejmujące kolor, podział paneli i szerokość lamel możliwe są liczne kombinacje stylistyczne. Również dla okien ze specjalnymi kształtami np. okrągłych, skośnych lub łukowych - zdalnie sterowany shutters jest w wielu przypadkach właściwym rozwiązaniem.

Zdalnie sterowane shuttersy są dostępne od niedawna u partnerów handlowych Jasno.

źródło: Jasno