PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-03-15
Nowa obecność na targach stawia świat systemu EXTE w centrum uwagi
EXTE na targach w Norymberdze zaprezentuje systemy skrzynek roletowych, pod hasłem „Jedna platforma, cztery systemy, wszystkie opcje".

EXTE Sp. z o.o.
ul. Zaolziańska 11
41-800 Zabrze

tel. 32 332 04 06
fax 32 332 04 05
exte@exte.pl
www.exte.pl

» więcej o firmie

W EXTE wiele zostało przeniesionych, przeprojektowanych i wdrożonych w ostatnich miesiącach: w przypadku Fensterbau Frontale firma oferuje innowacje produktowe i uzupełnienia, a także dodatkowe nowe funkcje. W tym miejscu pasuje całkowicie przeprojektowana obecność na targach. - „W ten sposób sprawiamy, że nasz świat systemu EXTE jest bezpośrednio namacalny dla odwiedzających handel." - mówi dyrektor marketingu Tobias Marten. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na dalej rozwijane systemy skrzynek roletowych, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane na targach pod hasłem „Jedna platforma, cztery systemy, wszystkie opcje".

Kiedy branża spotyka się w Norymberdze w dniach 19-22 marca, EXTE wykonało wiele prac przygotowawczych do udanego występu na targach - nie tylko po stronie produktu. - „Prezentujemy się nowym, świeżym projektem stoiska, a także w nowej lokalizacji." - mówi Tobias Marten, dyrektor ds. marketingu i zarządzania produktami. Stoisko (stoisko nr 7-556) znajduje się w hali 7 i zgodnie z nowym wizerunkiem publicznym strona EXTE zostanie również całkowicie przeprojektowana na początku targów. Całe portfolio produktów firmy można zobaczyć w Fensterbau Frontale, w tym szeroką gamę profili akcesoriów do konstrukcji okiennych i systemów okładzinowych. Niezależnie od tego, czy na oknach, drzwiach czy na zewnątrz ogrodzeń ogrodowych - asortyment producenta z WipperFürth jest szeroki.


Jako specjalista od systemów roletowych, EXTE koncentruje się na swoim rozwiązaniu platformy XT podczas targów: to zawsze stanowi tę samą podstawę dla czterech różnych wariantów systemu. Dzięki odpowiedniej liczbie identycznych części klienci mogą utrzymać niewielki asortyment produktów. (Zdjęcia: EXTE)

Jedna platforma, cztery systemy, wszystkie opcje

Odpowiednie rozwiązania dla wszystkich systemów profili i każdego celu: to właśnie oferuje EXTE dzięki swojej potężnej gamie systemów roletowych. Od najmniejszych wymagań dotyczących renowacji po nowe konstrukcje, specjalista ma teraz łącznie cztery różne warianty, spośród których mogą wybierać wyspecjalizowani klienci. „Dlatego oferujemy idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej", podkreśla Kai Steingrebe, dyrektor sprzedaży EXTE. Cecha szczególna: - „Wszystkie systemy mają naszą platformę XT jako identyczną podstawę, co jest decydującą zaletą dla klientów." - podkreśla Tobias Marten. Wynika to z faktu, że wiele identycznych części, takich jak prowadnice, adaptery lub tarcze łożyskowe, ułatwia specjalistycznym partnerom przełączanie między systemami, a jednocześnie zmniejsza ich asortyment produktów lub wymagania dotyczące przechowywania.

Jako nowość świat systemu EXTE uzupełnia teraz nowy zestaw „NEO XT", który ma oficjalną premierę przed specjalistyczną publicznością w Norymberdze. To innowacyjne rozwiązanie oferuje również wiele zalet produktowych. Z zaledwie siedmioma częściami ciała można zrealizować 44 różne wersje. „NEO XT" idealnie nadaje się do trzech rodzajów zasłon - rolet, ekranów i żaluzji zewnętrznych. Rolety „EXPERT XT" jako profesjonalny system i „ELITE XT" jako system premium zostały już z powodzeniem opracowane w praktyce i wyposażone w nowe szczegółowe rozwiązania. Będą one prezentowane na targach w taki sam sposób, jak zmodyfikowany „EXAKT XT". - „Dzięki nowej, ulepszonej izolacji termicznej system jest teraz zgodny z GEG." - mówi Kai Steingrebe, który wita klientów handlowych na targach wraz ze swoim nowo utworzonym zespołem sprzedaży.


Ciągle rozwijany, opatentowany program analiz strukturalnych jest również jednym z nowych szczegółowych rozwiązań, które zostaną zaprezentowane na targach. Wielostopniowy system jest teraz taki sam dla wszystkich typów pudełek, a dzięki nowej konsoli statycznej z trzema różnymi opcjami montażu zapewnia jeszcze szybszą i łatwiejszą instalację.

Czekamy na wiele dyskusji technicznych z klientami w Norymberdze: Dyrektor Marketingu Tobias Marten (po lewej) i Dyrektor Sprzedaży Kai Steingrebe są pod wrażeniem najnowszych innowacji produktowych EXTE - „oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań z systemem"

Odpowiednie profile akcesoriów, szeroka gama kolorów

EXTE wprowadza na targi szereg innych produktów. Niezależnie od tego, czy chodzi o uszczelnienie, okleinowanie, czy jako połączenie okienne - firma dysponuje szeroką gamą profili akcesoriów obejmujących łącznie ponad 5000 sztuk. Należą do nich na przykład paski płaskie i pokrywające, a także profile kątowe lub listwy komorowe. Podobnie jak systemy skrzynek roletowych, rozwiązania te spełniają również całą gamę różnych kolorów. - „Dzięki szerokiej gamie dekoracji jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedni film do każdego okna." - podkreśla menedżer marketingu Tobias Marten. EXTE produkuje również profile konstrukcyjne w ponad 400 kolorach i foliach - a jednocześnie zapewnia krótkie terminy dostaw. Specjalista firmy WipperFürth posiada również profesjonalne systemy okładzin w swojej ofercie produktów. Oprócz „paneli deskowych Profi", które są używane do okładzin pod dachem, dostępne są miękkie okładziny do obszarów okiennych lub systemy ochrony prywatności dla ogrodzeń matowych z podwójnymi prętami.

W EXTE dostarczanie produktów szytych na miarę i innowacyjnych rozwiązań do wszystkich celów ma system po wyjęciu z pudełka. Dzieje się tak, ponieważ firma działa jako partner w rozwiązywaniu problemów i rozwoju swoich klientów. Fensterbau Frontale pokazuje, jak szerokie jest spektrum produkcji i wiele eksponatów. „Z niecierpliwością czekamy na profesjonalną wymianę z naszymi klientami i zainteresowanymi specjalistami" - mówią Tobias Marten i Kai Steingrebe.

___

Producent EXTE z siedzibą w WipperFürth jest specjalistą w zakresie systemów skrzynek żaluzyjnych, akcesoriów okiennych i elementów prywatności. Jako partner dla branży budowlanej, EXTE dostarcza domy systemowe, producentów okien i producentów. Firma postrzega siebie jako lidera cenowego i technologicznego i samodzielnie opracowuje i produkuje wszystkie systemy i narzędzia w trzech lokalizacjach w Niemczech.