PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-03-11
Roleta ARF Print w kolorze roku — Peach Fuzz!
W roku 2024 Pantone zaskakuje wyborem delikatnego Peach Fuzz, mającego wprowadzić do wnętrz świeżość, spokój i harmonię.

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

W roku 2024 Pantone zaskakuje wyborem delikatnego Peach Fuzz, mającego wprowadzić do wnętrz świeżość, spokój i harmonię. Ten miękki odcień brzoskwini idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni, dodając im subtelności oraz ciepła. Dzięki rolecie ARF Print firmy FAKRO w kolorze roku możesz łatwo wprowadzić ten trend do swojego wnętrza, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Montaż rolety ARF jest prosty i nieinwazyjny. Dodatkowo gwarantuje doskonałą ochronę przed nadmiernym światłem słonecznym oraz zapewnia prywatność. Dzięki precyzyjnie wykonanym prowadnicom możesz swobodnie dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, tworząc idealną atmosferę o każdej porze dnia.

Montując roletę ARF w najmodniejszym kolorze roku, zyskujesz nie tylko praktyczny, ale także designerski dodatek do swojego wnętrza. Niech kolor Peach Fuzz stanie się integralną częścią Twojego domu, dodając mu świeżości i uroku.