PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-02-13
DRUTEX kierunek Stuttgart
DRUTEX w dniach 19-23 lutego weźmie udział w niemieckich targach R+T w Stuttgarcie. Na stoisku o powierzchni 180 m2, wiodący producent okien i drzwi w Europie zaprezentuje szereg autorskich ...

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie

DRUTEX w dniach 19-23 lutego weźmie udział w niemieckich targach R+T w Stuttgarcie. Na stoisku o powierzchni 180 m2 wiodący producent okien i drzwi w Europie zaprezentuje szereg autorskich rozwiązań, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy architektoniczne.

Targi w Stuttgarcie R+T wracają po 4-letniej przerwie związanej z pandemią. Są one - poza promocją stolarki okienno-drzwiowej - największą i najbardziej prestiżową imprezą wystawienniczą na świecie dla producentów osłon przeciwsłonecznych, takich jak rolety czy żaluzje.

DRUTEX w swojej kompleksowej ofercie stolarki okienno-drzwiowej posiada także wysokiej jakości autorskie systemy rolet i żaluzji fasadowych, w tym również wyposażone w automatykę Smart Home. Oferowane przez DRUTEX przesłony okienne są dopełnieniem wyposażenia okien i drzwi tarasowych.

- „Niemcy to od lat jeden z naszych głównych rynków eksportowych, stąd udział w targach R+T w Stuttgarcie jest zupełnie naturalny. Poza naszymi flagowymi produktami, takimi jak okna i drzwi wykonane w systemie Iglo Energy, zaprezentujemy także stolarkę drewnianą i aluminiową. Nie zabraknie też naszych najwyższej jakości rolet i żaluzji fasadowych" - mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży w firmie DRUTEX

Na stoisku bytowskiego producenta odwiedzający zobaczą energooszczędne okna PVC Iglo Energy Classic, wykonane z materiału pierwotnego, w klasie A, okna aluminiowe MB-79N SI+ oraz okna i drzwi systemu MB-86N SI z nowymi, atrakcyjnymi, wzorami paneli wypełnieniowych. Ekspozycja uzupełniona zostanie drewniano-aluminiowymi oknami Duoline oraz hybrydowym rozwiązaniem stanowiącym połączenie PVC i aluminium - Iglo Energy Alucover. Oczywiście w Stuttgarcie nie zabraknie aluminiowych systemów tarasowych takich jak: MB-77HS HI Monorail oraz MB-86 FOLD LINE HD, dostępnych w ponad 400 kolorach. Drutex przedstawi także nowoczesną pergolę ogrodową wyposażoną m.in. w przesłony typu „screen" oraz ruchomy dach. Cała automatyka pergoli zostanie scalona ze środowiskiem Smart Home, tak aby zaprezentować klientom niezwykłą wygodę i komfort zarządzania inteligentnym domem.

DRUTEX, którego eksport stanowi ponad 80% sprzedaży, nie zwalnia tempa i już 3 dni po zakończeniu targów w Stuttgarcie weźmie udział w kolejnej imprezie wystawienniczej. Tym razem w dniach 27-29 lutego zaprezentuje stolarkę okienno-drzwiową w Stanach Zjednoczonych podczas targów NHAB IBS w Los Angeles.