PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-02-01
Nice zdobywa trzy prestiżowe nagrody Top New Technology Awards
W centrum zainteresowania znalazły się wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania Nice HR40 i inteligentny menedżer zasilania - Nice DC-12 IP ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W centrum zainteresowania znalazły się wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania Nice HR40 i inteligentny menedżer zasilania - Nice DC-12 IP Smart Power Manager, które otrzymały trzy nagrody na najważniejszych na świecie targach audio-wideo i integracji systemów w Barcelonie.

Nice, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, otrzymał trzy nagrody Top New Technology Awards na ISE 2024 w Barcelonie, wiodących na świecie targach sektora technologii audiowizualnych i zintegrowanych systemów automatyki.

Pilot zdalnego sterowania Nice HR40 otrzymał nagrodę w kategorii "Ekrany dotykowe, Klawiatury, Sterowniki, Piloty, Sterowanie głosowe", a Nice DC-12 IP Smart Power Manager zdobył dwie nagrody w kategoriach "Zarządzanie energią, Generowanie, Ochrona przeciwprzepięciowa" i "Systemy zasilania, Ochrona przeciwprzepięciowa i Rozwiązania energetyczne".

- "Nagrody te potwierdzają wysoką jakość naszych rozwiązań, łączących w sobie technologię, wzornictwo, łatwość obsługi, najnowocześniejszą wydajność i zrównoważony rozwój. Wygrana na ISE, znanym na całym świecie wydarzeniu branżowym, potwierdza pozycję Nice jako prawdziwego lidera na rynku" - mówi Juan Pablo Boz, Dyrektor Marketingu.

- "Te nagrody stanowią dodatkowe potwierdzenie naszej decyzji o utworzeniu dedykowanej jednostki biznesowej Home Management Solutions. Dzięki naszej szerokiej gamie rozwiązań jesteśmy zaangażowani w projektowanie przyszłości zintegrowanego, wydajnego i bezpiecznego domu" - dodaje Paul Williams, Dyrektor Zarządzający jednostki biznesowej Home Management Solutions.

Zwycięzcy

Targi ISE są doskonałą okazją do zaprezentowania nowego, przełomowego ekosystemu Nice Smart Home, szczególnie w związku z niedawnym uruchomieniem jednostki biznesowej Home Management Solutions. Nagrodzone urządzenia są częścią tego ekosystemu.

Niedawno uhonorowany nagrodą CES Innovation Awards na targach CES 2024 i mogący pochwalić się wieloma innymi wyróżnieniami branżowymi, takimi jak Residential Systems - CEDIA Best of Show Award na CEDIA Expo 2023, pilot zdalnego sterowania Nice HR40 jest kompleksowym interfejsem sterowania. Umożliwia użytkownikom otwieranie drzwi wejściowych za pomocą wideo, przeglądanie kamer monitorujących lub komunikację z innymi interfejsami za pomocą interkomu, a wszystko to za pośrednictwem 3,1-calowego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości. Dzięki funkcjom przesuwania, przewijania i sterowania dotykowego, pilot HR40 jest intuicyjny w użyciu i umożliwia prostsze sterowanie multimediami, oświetleniem, klimatyzacją, systemem bezpieczeństwa, monitoringiem i nie tylko. Konfigurowany bezprzewodowo, pilot HR40 płynnie integruje się z dowolnym systemem Nice i oferuje personalizację w ramach oprogramowania konfiguracyjnego.

Inteligentny menedżer zasilania Nice DC-12 IP Smart Power Manager to wiodący w branży zasilaczy DC sterowany protokołem IP z wbudowaną technologią BlueBOLTTM firmy Panamax® do zdalnego monitorowania, sterowania i programowania z dowolnego miejsca. Innowacyjna konstrukcja stworzona z myślą o integratorach, pozwala zachować porządek, oszczędza czas dzięki zdalnemu zarządzaniu BlueBOLT i zapewnia zaawansowaną jakość zasilania.