PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-09-15
KRISHOME i Polska Liga Siatkówki wspólnie budują siłę najlepszych lig siatkarskich w Polsce
Marka KRISHOME kontynuuje piękną historię sportową napisaną przez KRISPOL.

KRISPOL Sp. z o.o.
ul. Michała Strzykały 4
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Polska Liga Siatkówki i KRISHOME - ogólnopolska sieć salonów stolarki rozpoczynają współpracę w sezonie 2023/2024. Marka KRISHOME kontynuuje piękną historię sportową napisaną przez KRISPOL. Charakterystyczny pomarańczowy sygnet będzie widoczny w PlusLidze, TAURON 1. Lidze oraz rozgrywkach pucharowych kolejny rok. Polska firma dalej skutecznie wspiera najlepszą ligową siatkówkę.

W sezonie 2023/2024 KRISHOME będzie obecny na boiskach, digitalu i social mediach  przy najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w PlusLidze oraz TAURON 1. Lidze, a także przy TAURON Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn czy AL-KO Superpucharach Polski. Kibice siatkarscy są już przyzwyczajeni, że polska marka wspiera rozgrywki, którymi zarządza Polska Liga Siatkówki.

- Bardzo się cieszymy, że przed nami kolejny wspólny rok, mam wrażenie że zarówno nasza ligowa siatkówka, jak i nasz partner, wspólnie odnosimy sukcesy i nasza współpraca przynosi obustronne korzyści - podkreśla Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. - W biznesie oraz w sporcie bardzo ważne są rozwój oraz wspólna, długofalowa wizja przyszłości. Dlatego bardzo się cieszę, że mamy przyjemność współpracować i osiągać sukcesy z tak dynamicznie rozwijającą się firmą. Takich przyjaciół nasza ligowa siatkówka bardzo potrzebuje - dodaje.

- Prezentując logo KRISHOME na bandach i stanowiskach sędziowskich będziemy wspierali naszą ogólnopolską sieć salonów stolarki - mówi Karol Krysiński, prezes zarządu spółki. - Nasi siatkarze są najlepsi na boisku, a my jesteśmy najlepsi w doradzaniu przy budowie domu. Łączą nas wszystkich dobre emocje. W Salonie KRISHOME wszyscy komfortowo zamówią okna, bramy, drzwi i osłony. Jesteśmy dumni z tego tak samo, jak polscy kibice są dumni z siatkarzy - dodaje.

Warto dodać, że KRISHOME od lat wspiera także drużynę siatkarską z Wrześni. Ta w tym sezonie będzie walczyć o powrót do TAURON 1. Ligi. - Są z nami nasi fantastyczni sponsorzy i partnerzy, którym bardzo dziękujemy za zaufanie - mówi Robert Wardak, prezes zarządu klubu KRISHOME Września. - Nasz tytularny sponsor jest z nami już od 15 lat, tak stabilna i długotrwała współpraca to w zawodowym sporcie coś wyjątkowego. Jesteśmy pełni optymizmu i bardzo wdzięczni, będziemy chcieli z jak najlepszej strony pokazać w naszym regionie markę KRISHOME, podobnie jak wcześniej reprezentowaliśmy KRISPOL. Oczywiście marzymy o awansie do pierwszej ligi, ale przed nami jeszcze długa droga - dodaje prezes.

KRISHOME to sieć profesjonalnych salonów stolarki KRISPOL, zlokalizowana w całej Polsce, w ponad 50 polskich miastach. Zarząd spółki jako sponsor Polskiej Ligi Siatkówki wspiera rozgrywki siatkarskie od kilku sezonów, wspólnie ciesząc się z ostatnich triumfów, jakie święci nasza ligowa siatkówka, m.in. triumfów w Lidze Mistrzów.