PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-03-27
Marek Krajewski nowym Installer Channel Managerem
Nowy Installers Channel Manager w Somfy odpowiedzialny jest za wdrażanie lokalnych strategii opartych na relacjach biznesowych, dostosowanie ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Marek Krajewski zostaje nowym Installers Channel Managerem w Somfy. W swoich działaniach skupi się głównie na rynku lokalnym i rozwoju sieci punktów sprzedaży programu partnerskiego Somfy Expert, dostosowując oferty do potrzeb jego uczestników.

Nowy Installers Channel Manager w Somfy odpowiedzialny jest za wdrażanie lokalnych strategii opartych na relacjach biznesowych, dostosowanie oferty do obecnych trendów rynkowych, a także opracowanie efektywnego modelu sprzedażowego.

Partnerzy programu Somfy Expert to profesjonaliści na najwyższym poziomie

- Somfy jest światowym liderem w zakresie automatyki domowej i kluczowym dostawcą rozwiązań smart home na rynku. Cieszę się, że mogę pracować w gronie najlepszych ekspertów. Jestem świadomy innowacyjności naszych usług, dlatego pragnę dotrzeć z nimi do jak największej liczby partnerów w całej Polsce, którzy stawiają na nowoczesne, wyprzedzające potrzeby rynkowe rozwiązania. Wierzę, że w dobie wysokiej konkurencyjności, naszym istotnym wyróżnikiem są nie tylko wysokiej jakości produkty, ale i usługi. Somfy Experci są ambasadorami marki na rynku lokalnym, dlatego chcemy wspólnie pracować nad najlepszymi rozwiązaniami dla bezpiecznej i komfortowej przyszłości polskich konsumentów. - mówi Marek Krajewski, dyrektor sprzedaży w Somfy.

Partnerzy Somfy będący częścią programu Somfy Expert, to reprezentanci świetnie prosperujących firm z branży budowlanej, świadomi trendów i zmieniających się oczekiwań konsumentów, ponieważ to oni na co dzień instalują, programują oraz serwisują produkty.

Rynek smart home rośne

Inteligentne rozwiązania w domach i budynkach komercyjnych to przyszłość. Światowy rynek smart home zwiększa swoją wartość z każdym rokiem. Oczekuje się, że przychody będą obecnie wykazywały roczną stopę wzrostu na poziomie 12,47%, co skutkuje prognozowaną wielkością rynku na poziomie 222,90 mld USD do 2027 roku**.

- Moim zadaniem jest zwiększanie świadomości o najnowszych rozwiązaniach Somfy w Polsce wśród naszych partnerów biznesowych oraz użytkowników końcowych. Chciałbym przedstawiać im innowacyjne napędy do osłon zewnętrznych i wewnętrznych oraz rozwijać specjalistyczne aplikacje, dzięki którym praca instalatorów będzie po prostu łatwiejsza. Rozwiązania te nie tylko zwiększają komfort życia konsumentów i wpływają na obniżenie ich kosztów utrzymania, ale są także elementem nieustannie rosnącej i rozwijającej się branży na całym świecie, co jest ogromną szansą dla wielu firm z branży budowlanej. - mówi Krajewski.

Marek Krajewski posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą i marketingiem w zakresie rozwoju biznesu, projektów wdrożeniowych i operacyjnych. Ostatnie 18 lat związany był z firmą Bosch, gdzie przez 9 lat obejmował stanowisko Business Operations Manager, odpowiadając za wyniki pracy międzynarodowego zespołu specjalistów handlowych.

* Według raportu badań rynku okien i drzwi przeprowadzonego przez ASM Research Solution Strategy na zlecenie Związku Polskie Okna i Drzwi, 2022