PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-06-29
Somfy rozszerza gwarancję na produkty zakupione w sieci Somfy Expert
Somfy wprowadza możliwość przedłużenia gwarancji do 7 lat wraz z bezpośrednią opieką serwisową producenta, na flagowe produkty ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Somfy, wiodąca marka rozwiązań smart home w Polsce, wprowadza możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 7 lat wraz z bezpośrednią opieką serwisową producenta, na flagowe produkty z gamy automatyki domowej. Dotyczy to urządzeń zakupionych w ramach sieci partnerskiej Somfy Expert. W celu uzyskania wydłużonej gwarancji należy zarejestrować zakup na platformie Moje Somfy (mojesomfy.pl).

Somfy wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają rozwiązań przyjaznych użytkownikom i jednocześnie ekologicznych. Już od teraz, nabywając produkt u Somfy Experta, a następnie rejestrując go na platformie mojesomfy.pl, można zyskać przedłużoną, nawet siedmioletnią gwarancję. Programem objęte są m.in. napędy i sterowania do bram garażowych i wjazdowych, wideomofony czy napędy do osłon okiennych1. Promocja dotyczy zarówno flagowych rozwiązań producenta, jak napęd do rolet zewnętrznych RS100 io czy rynkowych nowości, takich jak Oximo Solar io - zasilany energią słoneczną, jak i pozostałych produktów w ofercie Somfy.

Klient, który jest zainteresowany pozyskaniem przedłużonej gwarancji, powinien zakupić rolety czy bramy z automatyką Somfy w punktach Somfy Expert. To certyfikowani partnerzy marki, którzy dzięki profesjonalnym szkoleniom producenta posiadają wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów smart home. Następnie zakup urządzeń należy zarejestrować na oficjalnej platformie - Moje Somfy (mojesomfy.pl).

- Jeszcze lepsze warunki gwarancji to dowód wysokiej jakości produktów Somfy. Wzmacniając jej zakres chcemy wspierać naszych klientów na każdym możliwym etapie, w dodatku w jeszcze krótszym czasie. W połączeniu z profesjonalną obsługą produkty te mogą służyć dłużej, ograniczając konieczność zakupu nowego sprzętu - mówi Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska.

Stosowanie automatyki domowej, w tym w szczególności rolet zewnętrznych wyposażonych w napędy Somfy, pomaga oszczędzać energię elektryczną. Latem automatyczne osłony zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, dzięki czemu nie trzeba uruchamiać klimatyzacji czy wentylacji. Z kolei zimą rolety zewnętrzne poprawiają parametry izolacyjne okien i zapobiegają utracie ciepła przez fasadę budynku.

Lista partnerów oraz produktów objętych promocją znajduje się na platformie mojesomfy.pl1 Pełna lista produktów objętych promocją znajduje się w regulaminie promocji na stronie: Moje SOMFY