PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-06-10
Somfy rusza z nową kampanią – „Chroń swój dom przed przegrzaniem”
Główną rolę w kampanii odgrywa najnowszy produkt Somfy - Oximo Solar io - ekologiczny zestaw napędowy do automatyzacji rolet z zasilaniem ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Somfy, wiodąca marka rozwiązań smart home w Polsce, właśnie wystartowała z najnowszą kampanią reklamową. Producent prezentuje, jak dzięki automatyce domowej obniżyć koszty energii, którą zużywamy w domu przez cały rok. W ramach kampanii „Chroń swój dom przed przegrzaniem" firma przedstawia także nowy produkt przeznaczony do rolet zewnętrznych, wyposażony w panele fotowoltaiczne.

Wiosenna kampania Somfy odbywająca się pod hasłem „Chroń swój dom przed przegrzaniem" koncentruje się na prezentacji inteligentnych rozwiązań solarnych automatyki domowej, które pozwolą obniżyć wydatki z domowego budżetu. To kolejny krok marki w stronę wspierania oszczędności swoich klientów, z jednoczesną troską o planetę i ekologię. W ramach kampanii Somfy wykorzystuje 30-sekundowy spot radiowy i reklamę w digitalu. Główny przekaz kampanii opiera się na zaprezentowaniu, że z produktami smart home życie staje się bardziej komfortowe i wygodniejsze, a w dodatku dom czy mieszkanie może być bardziej energooszczędne.

- Jeśli po wyjściu z domu przypomnimy sobie, że nie zamknęliśmy rolet, żaden problem. Wystarczy jedno kliknięcie w smartfonie, by nasz dom nie przegrzewał się, a my możemy oszczędzić na chłodzeniu. To zasługa między innymi centrali TaHoma switch, do której można dodać wszystkie swoje smart urządzenia - w tym także napędy solarne i z poziomu aplikacji w telefonie zarządzać całym ekosystemem - wyjaśnia Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska. - W najnowszej kampanii podkreślamy aspekt ekologiczny rozwiązań smart home. Wprowadzamy do naszej oferty produkt korzystający z bezpłatnej i czystej energii solarnej. Odnawialne źródła energii zyskują na popularności już od wielu lat, a ich znaczenie zwiększa się szczególnie dziś, gdy przyszło nam się mierzyć ze znacznymi wzrostami kosztów życia. Kampania pokazuje, jak oszczędzać, dbać o swój komfort i jednocześnie sprawić, że codzienne obowiązki staną się przyjemniejsze.

Oszczędnie z Somfy

Główną rolę w kampanii odgrywa najnowszy produkt Somfy - Oximo Solar io - ekologiczny zestaw napędowy do automatyzacji rolet z zasilaniem wykorzystującym światło dzienne oraz kompatybilna z nim centrala TaHoma switch. Dzięki niej możemy sterować urządzeniem za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji na smartfonie. Automatyczne zamknięcie rolet pozwoli m.in. utrzymać odpowiednią temperaturę wnętrza. Tym samym oszczędzamy na klimatyzacji latem, a zimą - na ogrzewaniu. Kampania reklamowa w radio potrwa do 30 czerwca 2022 roku, a działania online do 10 lipca. Spot radiowy jest emitowany we wszystkich głównych oraz tematycznych stacjach radiowych w Polsce. Kampania wsparta jest również działaniami PR. Za koncept kreatywny i realizację spotów reklamowych odpowiada Agencja Warszawa. Planowanie mediów online i offline powierzono domowi mediowemu Wavemaker, a działania public relations - agencji Komunikacja Plus PR.