PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-11-23
PRAKT(O)yczne żaluzje pionowe
Marka Prakto rozszerza swoją ofertę o kolejną grupę produktów –verticale, czyli żaluzje pionowe.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
W nowej linii znaleźć można żaluzje wykonane z czterech rodzajów tkanin o różnej fakturze: Creppe, Itaca, Shantung oraz Fiesta. Każda dostępna jest w 8 barwach – od subtelnych pastelowych po bardziej wyraziste, nasycone odcienie.

Żaluzje pionowe Prakto wykonane są z tekstylnych lameli o szerokości 127 mm. Mogą być mocowane do sufitu za pomocą klipu montażowego lub do ściany – przy użyciu kątownika z przedłużką. Są bardzo łatwe w czyszczeniu – kurz można usunąć odkurzaczem czy skompresowanym powietrzem. W przypadku plam najlepiej sprawdzi się delikatna, wilgotna szmatka lub gąbka – tkaniny nie należy jednak trzeć czy wykręcać.

Verticale idealnie sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych, wykładowych czy innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jednak zastosowanie znajdą nie tylko w przypadku ochrony przed promieniami słonecznymi. Mogą okazać się przydatne do oddzielania stref w biurze lub mieszkaniu czy zasłaniania wnęk. Szeroka paleta barw pozwala dopasować żaluzje do kolorystyki wnętrza.

Parametry techniczne:
  • Szerokość lameli: 127 mm
  • Sposób montażu: do sufitu lub ściany
informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner