PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-04-22
Nowość! Rolety nadstawne AK-THERM w ofercie Awilux
Awilux wprowadził do swojej oferty nowe rolety naokienne AK-THERM wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi ...

AWILUX Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Budowlanych 9
64-100 Leszno

tel. 65 525 42 90
fax 65 525 42 91
info@awilux.com
www.awilux.pl

» więcej o firmie

Awilux wprowadził do swojej oferty nowe rolety naokienne AK-THERM wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i dźwiękoszczelnymi. System może być wyposażony w różne osłony - klasyczne rolety, żaluzje fasadowe czy screeny LightControl. Skrzynki AK-THERM można instalować w obiektach remontowanych lub nowo budowanych, niezależnie od rodzaju zastosowanego systemu ocieplenia, tynku zewnętrznego czy wykończenia elewacji.

Rolety nadstawne AK-THERM można montować w budynkach nowych lub już istniejących, w których wymieniamy okna i chcemy podnieść komfort życia. Profil adaptacyjny umożliwia montaż rolety na oknie PVC oraz aluminiowym. Rolety zapewniają bezpieczeństwo i intymność. Latem umożliwiają ochronę pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem, a zimą - dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym - pomagają utrzymać optymalne ciepło, co z pewnością wpływa na wysokość rachunków za energię.


Roleta naokienna może zostać wyposażona w system blokujący jej podniesienie, a także może zostać podpięta do systemu sterowania całym budynkiem.

Nowy system

Dzięki swej elastyczności i możliwości dostosowania wymiarów zewnętrznych do sytuacji panującej na budowie, dostępna w ofercie Awilux skrzynka AK-THERM nadaje się szczególnie do montażu w gotowych budynkach lub w budynkach wymagających zastosowania określonych grubości ścian. W skrzynce zamontować można dowolną osłonę - zarówno rolety, jak i żaluzje czy zintegrowane moskitiery - w wielu wariantach kolorystycznych. Warto również wiedzieć, że skrzynki AK-THERM schowane w warstwie ocieplenia nie zakłócają wrażenia estetycznego budynku. 

Szereg korzyści

Zastosowanie rolet nakładanych ma wiele korzyści. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie przed słońcem oraz nieproszonymi gośćmi - jest to bowiem kolejna bariera, którą włamywacze musieliby sforsować. Skrzynka AK-THERM z oferty Awilux spełnia aktualne wymagania dotyczące oszczędzania energii. Dzięki profilowi adaptacyjnemu mocowanemu na zatrzask połączenie z oknem jest bardzo szczelne i nie wymaga konieczności stosowania dodatkowych uszczelek. AK-THERM zapewnia także najwyższy stopień ochrony akustycznej. W zależności od typu skrzynki można uzyskać współczynnik (RW) na poziomie 46/48 dB.

Prosta obsługa

AK-THERM gwarantuje także bezproblemową obsługę dzięki napędowi elektrycznemu, paskom lub korbom. Skrzynki AK-THERM dostępne są w trzech rozmiarach: 265 x 260 mm, 305 x 260 mm oraz 365 x 260 mm.

Dostępne w ofercie Awilux rolety AK-THERM gwarantują dodatkową intymność, ochronę przed wiatrem i słońcem przy wyjątkowym komforcie użytkowania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wykończenia - rolety w nowej skrzynce wpiszą się w aranżację każdej elewacji, stając się dodatkową dekoracją lub wtapiając się w swoje otoczenie.

źródło: Awilux