PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-09-18
Rusza sklep internetowy z urządzeniami smartHome Somfy
Marka Somfy, producent automatyki domowej oraz rozwiązań inteligentnych uruchomiła internetową platformę sprzedażową sklep.somfy.pl.

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Marka Somfy, producent automatyki domowej oraz rozwiązań inteligentnych uruchomiła internetową platformę sprzedażową sklep.somfy.pl. W ofercie znajdują się produkty typu plug&play, które pozwolą łatwo rozpocząć przygodę z domem inteligentnym lub też rozwinąć dotychczasowy system smartHome. 

W sklepie Somfy każdy może wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i warunków mieszkaniowych, a w szczególności kamery wewnętrzne, kompletne zestawy alarmowe czy urządzenia do zabezpieczenia domu typu all-in-one.

Sklep.somfy.pl oferuje m.in. flagowy produkt do zabezpieczenia domu - nowość 2018 roku - czyli Somfy One. To kamera, czujnik ruchu i syrena alarmowa w jednym, która pozwala monitorować sytuację w domu i wykrywa zagrożenie. Urządzenie na wypadek niebezpieczeństwa uruchamia procedurę alarmową: przekazuje alerty bezpośrednio na smartfon użytkownika, włącza syrenę i nagrywa krótki film ze zdarzenia, który bezpiecznie jest przesyłany i przechowywany w chmurze. W sklepie znajdziemy również Somfy Home Alarm, zestawy alarmowe składające się z syren wewnętrznych i zewnętrznych alarmowych, czujników otwarcia i wibracji IntelliTAGTM oraz kluczy zbliżeniowych Key Fob (do łatwej aktywacji i dezaktywacji systemu) w różnych konfiguracjach - w zależności od indywidualnych potrzeb. Z kolei wewnętrzna kamera bezpieczeństwa Somfy - również dostępna na platformie - posiada oprócz funkcji monitorowania również przesłonę obiektywu, którą można w dowolnej chwili zamknąć, chroniąc w ten sposób prywatność użytkowników.

Zakupy w sklep.somfy.pl - to takie proste!

Sklep.somfy.pl zachęca przede wszystkim asortymentem, ale również intuicyjną strukturą, z prostą selekcja i sekwencją wyboru produktów. Oczywiście na wszystkie produkty otrzymamy pełną gwarancję.

  • Zakupy po rejestracji i bez zakładania konta
  • Po zarejestrowaniu dostęp do historii zamówień
  • Szczegółowe opisy funkcjonalności produktów i realne zdjęcia
  • Wygodne opcje zapłaty
  • Różne formy dostawy
  • Przyjazny system zwrotu
  • Intuicyjna ścieżka zakupu
  • Gwarancja na zakupione produkty


Somfy One Plus (1699 zł),
Wewnętrzna kamera (719 zł),
Wewnętrzny czujnik ruchu bezpieczeństwa (269 zł)

źródło: Somfy