PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-02-01
Antywłamaniowe rolety PETECKI
Grupa PETECKI wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerza swój asortyment o system rolet antywłamaniowych.

firma PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

tel. 42 689 99 99
fax 42 689 72 56
petecki@petecki.eu
www.petecki.eu

» więcej o firmie

System rolet antywłamaniowych wyróżnia się: mocną konstrukcją kurtyny rolety, co chroni ją przed uszkodzeniem, wzmocnioną konstrukcją prowadnic oraz listwy dolnej, a także mechanizmem zapadkowych w dolnej części rolety. System można zamontować zarówno w nowo wznoszonych, jak i w istniejących już budynkach. Profile dostępne są w różnorodnej kolorystyce. Rolety antywłamaniowe PETECKI uzyskały klasyfikacje odporności RC3

Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, metodą badawczą EN 1628:2011 (PN-EN 1628:2011) zgodnie z normą klasyfikacji EN 1627:2011 (PN-EN 1627:2012).

Bezpieczeństwo rolet gwarantuje m.in wzmocniona konstrukcja prowadnic, która nie pozwala na odgięcie oraz wyciągnięcie profili roletowych oraz specjalne wzmocnienie w listwie dolnej, zapewniające dużą sztywność i stabilność pancerza. Dodatkowo odpowiednio mocna i wytrzymała konstrukcja kurtyny rolety zapobiega jej uszkodzeniu podczas uderzenia. Ponadto mechanizm zapadkowy zamontowany w dolnej części rolety zapobiega podniesieniu zamkniętej kurtyny, co gwarantuje skuteczne zabezpieczenie domu.

Z myślą o swoich Klientach Grupa PETECKI współpracuje tylko z najlepszymi, staranie dobierając technologicznych partnerów w dziedzinie profili rolet, systemów oraz sterowań. Gwarantując w ten sposób innowacyjność i najwyższą jakość wyrobów.

System rolet antywłamaniowych PETECKI skierowany jest do osób, dla których najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym. Stąd produkt firmy, oprócz doskonałych walorów estetycznych, stanowi skuteczne zabezpieczenie przeciwwłamaniowe.

źródło: Petecki