PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
DK-PROF Sp. z o.o.
Biczyce Dolne 185
33-395 Chełmiec
woj. małopolskie, powiat nowosądecki

tel. 18 440 42 97
fax 18 443 19 48
biuro@dk-prof.euwww.dk-prof.eu


Artykuły:
Informacje o firmie


Siedziba firmy DK-PROF Sp. z o.o. Biczyce Dolne 185

Firma DK-PROF Sp. z o.o. powstała w 2007 roku. DK-PROF jest sprawnie zarządzaną organizacją wytwarzającą segmentowe i rolowane bramy garażowe, rolety zewnętrzne, rolety tekstylne, moskitiery oraz drzwi.

Siedziba firmy, w skład której wchodzi budynek biurowy o powierzchni 1200 m2 oraz hala produkcyjna o powierzchni 5000 m2, zlokalizowana jest w Biczycach Dolnych, obok Nowego Sącza.

Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży w Polsce oraz Europie.

Firma zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób a poziom zatrudnienia dynamicznie rośnie. Warto podkreślić, iż liczna grupa pracowników związała swoją karierę z firmą DK-PROF od początku jej istnienia. Stabilne zatrudnienie oraz inwestycje w kapitał ludzki to czynniki, które stanowią ważne elementy strategii rynkowej DK-PROF.

Nowoczesny i stale powiększający się park maszynowy a także dynamicznie rozwijająca się baza transportowa DK-PROF, zapewnia sprawną realizację zamówień oraz obsługę dostaw zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Swoją przewagę konkurencyjną firma buduje w oparciu o ciągłe podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych produktów oraz optymalizację czasu produkcji.

DK-PROF aktywnie angażuje się w działalność charytatywną i sponsoringową.

(21774)