PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-04-23
Stylowa ochrona przed słońcem dająca wspaniałe efekty świetlne
Jasno Shutters to drewniane regulowane okiennice wewnętrzne. To szczególna forma ochrony przed słońcem.

JASNO SHUTTERS Sp. z o.o.
ul. Plac Wolności 5b/6
63-900 Rawicz

tel. 65 545 44 25
fax 65 545 44 13
info@jasno.pl
www.jasnoshutters.pl

» więcej o firmie
Nic dziwnego, ponieważ shuttersy są stylową alternatywą dla zasłon i tradycyjnych żaluzji. Shuttersy są praktyczne. Zwłaszcza w oszklonych werandach i wykuszach kreują wspaniałe efekty świetlne.

Shuttersy składają się z jednego lub więcej paneli i zamontowanych w nich lamel, które mogą się otwierać lub zamykać. Lamele można obracać w górę i w dół, przez co może być regulowany dostęp światła i zachowana prywatność. Shuttersy zachęcają do zabawy światłem i dostarczają zaskakujących efektów.

Idealne do oszklonych werand, ogrodów zimowych i wykuszy
Jasno Shutters są bardzo modne w domach, w których są oszklone werandy, ogrody zimowe, wykusze lub duże partie okien. Bartosz Żyto, manager Jasno Shutters w Polsce: „Przestrzeń z dużą ilością okien daje bardzo często ładną perspektywę lub widok na ogród. Ludzie chcą optymalnie z tego korzystać. Wadą tego jest silne nasłonecznienie oraz nagrzanie pomieszczenia. Shuttersy oferują gotowe rozwiązanie. Można przy ich zastosowaniu samodzielnie regulować ilość przedostającego się do pomieszczenia światła a przy tym zachować prywatność”.

Odpowiednie do każdego wnętrza
Shuttersy firmy Jasno mogą być odpowiednio dostosowane do życzeń klienta. Bartosz Żyto: „Mamy różne szerokości lameli, zawiasy, mechanizmy poruszania lamel i szeroki asortyment kolorów. Nasze shuttersy pasują zawsze, niezależnie od tego, czy ludzie lubią klasyczny czy nowoczesny wystrój i chcą ograniczyć się do minimum”. Shuttersy firmy Jasno mogą być też zastosowane bez problemu w łazience.

Shuttersy Clearview
Dowodem na to, że Jasno nie śpi są dwa produkty, które zostały wprowadzone do oferty. Bartosz Żyto: „Oferujemy także shuttersy Clearview, w których listwa regulacyjna jest zamontowana niewidocznie. Ze względu na swoje surowe wykonanie najlepiej prezentują się w nowoczesnych wnętrzach”. Obok tego firma opracowała do swojej kolekcji także drewniane żaluzje. Tzw. Jasno Blinds mogą być wykonane w tych samych szerokościach lamel i tych samych kolorach co shuttersy. Dzięki temu mogą być również stosowane jako uzupełnienie oferty shuttersów.


informacja na podstawie materiałów: Jasno