PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-04-24
Okna i rolety stworzone dla siebie
W ofercie FAKRO znajduje się szereg wygodnych rozwiązań możliwości doboru i łatwego montażu rolet wewnętrznych. Należą do nich roleta ARF, która odpowie na wszelkie ...

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

Nadmiar słońca na poddaszu bywa równie uciążliwy, jak brak doświetlenia wnętrz. Możliwość łatwej kontroli natężenia światła w pomieszczeniach jest potrzebna, jednocześnie dostępna z dodatkami wewnętrznymi do okien dachowych od FAKRO. Rolety wewnętrzne, to antidotum na słońce i „przeszklenia" w skosach dachu. Stanowią także element zapewniający prywatność, przesłaniający widok, czy nawet wpływają na aspekt dekoracyjny wnętrz. O tych wszystkich potrzebach przekonujemy się jednak dopiero wtedy, gdy już mieszkamy w wymarzonym domu, zatem warto pomyśleć zawczasu o dodatkowych opcjach przy zakupie okien.

W ofercie FAKRO znajduje się szereg wygodnych rozwiązań możliwości doboru i łatwego montażu rolet wewnętrznych. Należą do nich roleta ARF, która odpowie na wszelkie potrzeby miłośników ponadczasowej klasyki w nowoczesnym i funkcjonalnym wydaniu. Wykonana jest z eleganckiej, matowej tkaniny, która posiada spodnią srebrną powłokę skutecznie zaciemniającą pomieszczenie i chroniącą przed nadmiarem promieniowania UV. Wygodę jej użytkowania zapewniają boczne prowadnice, które pozwalają na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Dla wizjonerów i kreatorów wnętrz firma FAKRO oferuje wersję rolety ARF Print, której różnorodne wzory, czy nawet możliwość zastosowania własnej grafiki, pozwalają na wyrażenie siebie i podkreślenie indywidualnego stylu. Atutem wspomnianych rolet jest ich możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota lub przycisku na ścianie.

 
roleta APF


roleta ARF


roleta ARS

Jeśli szukamy rozwiązania w systemie top-down, czyli z wygodną obsługą za pomocą górnej i dolnej belki, to rozwiązaniem jest roleta plisowana APF. Materiał o strukturze plastra miodu z wewnętrzną powłoką aluminiową przesuwa się wzdłuż bocznych prowadnic. Pozwala to na zaciemnienie wnętrza, a przy okazji ogranicza nieco jego nagrzewanie. Dla zwolenników zaciemnienia częściowego dostępna jest opcja z delikatniejszą tkaniną, która zastosowana jest w rolecie APS.

- „Dodatki wewnętrzne do okien dachowych to coraz częściej wybierane przez klientów rozwiązanie, które zapewnia im zaciemnienie pomieszczeń i komfortowy wypoczynek na poddaszu. W FAKRO wiemy jak istotna jest kompleksowa oferta od jednego producenta - to nie tylko zachowanie gwarancji, ale także pewności dobrego doboru pasujących dodatków. Rolety montowane po wewnętrznej stronie okien dachowych pozwalają wygodnie regulować dopływ światła, a dzięki bogatej kolorystyce uzupełniają i ożywiają wystrój poddasza." - mówi Sławomir Fuk, manager produktu z firmy FAKRO.