PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-08-22
Przesłony zewnętrzne – funkcjonalne i dekoracyjne
Nowoczesne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy też efektowne rolety Screen to rozwiązania odpowiadające wymaganiom ...

ANWIS Sp.j.
ul. Smocza 16/18
87-800 Włocławek

tel. 54 412 88 00
fax 54 412 88 26
anwis@anwis.pl
www.anwis.pl

» więcej o firmie

Nowoczesne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy też efektowne rolety Screen to rozwiązania odpowiadające wymaganiom współczesnego budownictwa. Poprzez ich zastosowanie nie tylko odgrodzimy wnętrze domu od środowiska zewnętrznego czy też będziemy mieli kontrolę nad nasłonecznieniem wnętrz, ale zyskamy również ciekawie prezentującą się fasadę.

Wysokiej jakości materiały jakie stosowane są do produkcji zewnętrznych przesłon okiennych ANWIS oraz nowoczesne rozwiązania w jakie zostały wyposażone sprawiają, że odpowiadają one potrzebom każdego klienta. Właściwy dla siebie produkt znajdą zarówno osoby oczekujące od zewnętrznych przesłon spełnienia określonych funkcji, jak i te, którym zależy na połączeniu praktyczności z dekoracyjnością. Problemu nie stanowi dobór przesłony w zależności od wielkości okna, bowiem oferta ANWISU obejmuje zarówno rozwiązania przewidziane do montażu na oknach o standardowych wymiarach, jak i na wielkogabarytowych przeszkleniach. Z kolei realizacja produktów pod indywidualne zamówienie daje nie tylko nieograniczone możliwości aranżacyjne, ale i dopasowanie produktu do niestandardowych wymiarów okna.


Rozwiązanie dopasowane do funkcji

Zabezpieczenie wnętrza przed włamaniem czy wandalizmem zapewnią zewnętrzne rolety elewacyjne, podtynkowe i naokienne. Do zalet tego typu rozwiązań należy również ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz dobra termoizolacja. Wykorzystanie do produkcji wysokiej jakości materiałów oraz wypełnienie profili rolet pianką poliuretanową, wpływa na bardzo dobre parametry izolacyjności akustycznej oraz termicznej proponowanych rozwiązań. Opuszczenie rolet w zimie chroni przed ucieczką ciepła z nagrzanego pomieszczenia, natomiast latem nie pozwala, aby do wnętrza przenikały promienie słoneczne, powodując nagrzewanie się pomieszczeń.


Optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń zapewnią rolety zewnętrzne Screen. Zastosowany do produkcji rolet materiał zawierający w swoich składzie włókna szklane oraz PCV sprawia, że są one nie tylko łatwe do utrzymania w czystości, ale także odporne na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Rolety screenowe, wyposażone w skrzynkę ekstrudowaną zapewniającą uzyskanie dużych gabarytów rolety, stanowią idealne rozwiązanie polecane nowoczesnym budynkom, charakteryzujących się wielkogabarytowymi przeszkleniami.


W nowoczesnych obiektach architektonicznych wyróżniających się dużymi przeszkleniami sprawdzą się również nowoczesne żaluzje fasadowe. Ich zastosowanie nie tylko wpłynie korzystnie na wizualny efekt fasady, ale także zapewni ochronę przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Aluminiowe żaluzje fasadowe są na tyle ciekawym i intrygującym rozwiązaniem, iż nie zachodzi konieczność stosowania wewnętrznych przesłon okiennych.

Dekoracyjność przesłon zewnętrznych

Różnorodność oferty, bogata gama kolorystyczna oraz wzornicza proponowanych rozwiązań sprawia, że odpowiednie dla siebie osłony okienne znajdą zarówno zwolennicy budownictwa tradycyjnego, jak i nowoczesnego. Można je dopasować zarówno do stylu w jakim został wybudowany dom, jak i do koloru fasady.


Charakterystyczne dla nowoczesnego budownictwa niezwykle efektowne tafle szkła, sięgające od podłogi, aż po sufit, wymagają równie efektownych osłon. Interesujący i wyjątkowy efekt zyskamy dzięki zastosowaniu żaluzji fasadowych czy rolet screenowych. Ich dodatkowym atutem jest to, że doskonale komponują się z materiałami stosowanymi w nowoczesnym budownictwie. W przypadku żaluzji efekt wizualny spotęgowany może zostać poprzez ustawienie lameli pod odpowiednim kątem. Z kolei właściwości zastosowanych w roletach Screen tkanin zapewnią komfort optyczny we wnętrzu.

Na dekoracyjność produktów ANWIS wpływ ma nie tylko wzornictwo, ale także wysoka jakość stosowanych do ich produkcji tkanin oraz komponentów i systemów przesłon okiennych.Firma ANWIS Polska Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych oraz szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych.


źródło: Anwis