PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-11-17
Okno w niecodziennej o(d)słonie
Nie każdy lubi eksperymenty – szczególnie w wystroju mieszkania. Dlatego często sięgamy po sprawdzone, mało oryginalne rozwiązania.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Wystarczy jednak małe odstępstwo od normy, na przykład wybór niestandardowej tkaniny, aby odmienić całkowicie charakter domu.

Kolekcja Lotari Zamszowy Szyk to klasyczne rolety wykonane z materiału imitującego zamsz. Dzięki ciepłym barwom i przyjemnej w dotyku tkaninie wprowadzą przytulny nastrój do tajemniczej, magicznej sypialni. To także dobre rozwiązanie dla „ocieplenia” klimatu salonu w ponure jesienne i zimowe dni. Rolety z tej kolekcji uszlachetnią otoczenie szczyptą elegancji.


Lotari Zamszowy Szyk, Fot: Franc Gardiner

Osobom lubiącym dużą dawkę mlecznego światła w pomieszczeniu, marka Lotari proponuje wzorzyste modele z kolekcji Elegancja Haftu. Rolety ozdobione są delikatnymi, haftowanymi ornamentami roślinnymi. Zastosowana tkanina nadaje miejscu wysmakowany i nowoczesny charakter. Wnętrze natomiast pozostaje jasne i nasycone kolorami. Rolety linii Elegancja Haftu sprawdzą się również w nietuzinkowo urządzonych kuchniach.

Parametry techniczne:
  • Sposób montażu: do ściany lub sufitu
  • Średnica rurki: 25mm
  • Wykończenie dolne: proste podwinięcie obciążone drewnianą listwą
  • Skład tkaniny: 100% poliester
Rolety z kolekcji Zamszowy Szyk oraz Elegancja Haftu można aktualnie zakupić w promocyjnych cenach, za pośrednictwem sklepu www.e-lotari.pl. Na stronie dostępny jest także kreator on-line, dzięki któremu możliwe jest zamówienie rolet w niestandardowych rozmiarach, różnorodnie wykończonych.

Cena:
  • Lotari Zamszowy Szyk: od 56,99 zł
  • Lotari Elegancja Haftu: od 40,99 zł
Zdjęcie główne:
Lotari Elegancja Haftu, Fot: Franc Gardiner

informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner