PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-21
Huczny finał akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy”
Z okazji Dnia Dziecka firma FAKRO, w ramach akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy", obdarowała nowoczesnymi osłonami zewnętrznymi ...

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.com.pl

» więcej o firmie

Z okazji Dnia Dziecka firma FAKRO, w ramach akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy", obdarowała nowoczesnymi osłonami zewnętrznymi przedszkole „Przystań Elfów", usytuowane w Ząbkach koło Warszawy. Montaż markiz zakończył się 1 czerwca 2016 roku, a 18 czerwca na corocznym pikniku rodzinnym, odbyło się symboliczne zakończenie akcji. Gościem specjalnym wydarzenia była Katarzyna Cichopek.

Na sześciu oknach przedszkola „Przystań Elfów" zamontowane zostały markizy i markizolety marki FAKRO. Od tego momentu maluchy przebywające w placówce mogą spędzać czas w jeszcze bardziej komfortowych warunkach, nawet podczas upalnego lata. Te nowoczesne osłony zewnętrzne, wyprodukowane z wytrzymałej na czynniki atmosferyczne siatki, w sposób naturalny chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu we wnętrzach panuje optymalna temperatura do wypoczynku czy zabawy.

Działaniu markiz i markizolet można był przyjrzeć się podczas corocznego pikniku rodzinnego w Niepublicznym Przedszkolu „Przystań Elfów", przy ulicy Wacława Kuleszy w Ząbkach. Piknik został zorganizowany przez tę placówkę we współpracy z Fundacją Dziecięca Fantazja i marką FAKRO. - Misją firmy FAKRO jest dostarczanie produktów, które podnoszą jakość życia w mieszkaniach, domach i na poddaszach, ale nie zapominamy też o najmłodszych. Stąd w ramach akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy" przekazaliśmy nasze produkty, aby chroniły pomieszczenia przedszkola przed nagrzewaniem i mam nadzieję, że doskonale się tutaj sprawdzą - tłumaczył Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO, producenta okien dachowych i akcesoriów do okien, podczas pikniku.Gościem specjalnym wydarzenia była Katarzyna Cichopek, Ambasadorka Fundacji Dziecięca Fantazja, która zdecydowała się także wesprzeć akcję „Markizy FAKRO chronią maluchy". - Sama jest mamą dwójki dzieci i dbam o ich rozwój. Dzieci są najbardziej narażone na skutki zarówno niskich, jak i wysokich temperatur, a przegrzanie może być niebezpieczne dla ich organizmu. Dlatego też markizy stanowią dobre rozwiązanie tych „upalnych problemów" - mówiła aktorka.

Akcja spotkała się z pozytywnymi opiniami ze strony rodziców, których dzieci uczęszczają na co dzień do przedszkola. Korzyści z instalacji markiz docenia też Diana Małecka, właścicielka placówki. - Montaż markiz sprawił, że dzieci przebywają w bardzo komfortowych warunkach. W słoneczne dni jest dużo przyjemniej, a nasi podopieczni są zadowoleni i z zaciekawieniem obserwują, jak podnoszą oraz opuszczają się markizy. Bardzo dziękujemy za to, że zostaliśmy w ten sposób obdarowani - skomentowała Diana Małecka.

Podczas spotkania nie zabrakło również licznych atrakcji dla najmłodszych oraz ich rodziców, którzy mogli m.in. licytować dostarczone przez FAKRO - sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski - piłki z podpisem Adama Nawałki, selekcjonera drużyny biorącej obecnie udział w EURO 2016 we Francji. Dochód z licytacji przekazany zostanie na cele Fundacji Dziecięca Fantazja.

źródło: FAKRO