PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-10-05
Pani Lotari doradza w sieci
Ruszył serwis internetowy prezentujący rolety marki Lotari. Jego multimedialny i nowoczesny charakter może zaskoczyć niejednego odwiedzającego.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Strona, wspólnie ze sklepem internetowym, tworzy globalną platformę, dzięki której możliwe jest poznanie oferty produktowej marki, zaprojektowanie własnej rolety, a następnie dokonanie zakupu – wszystko to bez wychodzenia z domu.

Pani Lotari doradza w sieci
Wchodząc na stronę www.lotari.pl należy przygotować się na prawdziwą podróż do świata aranżacji wnętrz. Dosłownie. Na odwiedzających witrynę czeka bowiem kilkanaście różnych pomieszczeń, urządzonych w innym stylu, zgodnie z którym dobrane zostały również rolety. Przewodnikiem w tej drodze jest Pani Lotari – sympatyczna dekoratorka wnętrz, która chętnie doradza i opowiada o kolejnych projektach.


Również internauci mogą wykazać się aktywnością – dokonując metamorfozy zaproponowanych przez artystkę okiennych wariacji. Spostrzegawcze osoby zauważą także możliwość zmiany oświetlenia, przekładania stron gazety czy… ale to już odkryją odwiedzający serwis.

- Strona w wyjątkowy sposób oddaje charakter sztuki, jaką jest dekoracja wnętrz – podkreśla Kamila Prałat z firmy Franc Gardiner, producenta rolet Lotari i Prakto – Aranżacja opiera się na zmysłach, wyobraźni i smaku estetycznym, dlatego lepiej niż próbki materiałów działają wizualizacje z użyciem konkretnych rolet.

Idealnym dopełnieniem witryny www.lotari.pl jest, działający już od kilku miesięcy, internetowy sklep e-lotari.pl. Bezpośrednie przekierowanie ze strony głównej marki pozwala w szybki i intuicyjny sposób zamówić odpowiednią roletę. Bardziej wymagający klienci mogą podjąć się samodzielnego projektowania, zgodnie z własną wizją i potrzebami.Lotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od siedmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.

informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner