PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-09-23
Nowe spoty reklamowe Krispol z kabaretem K2
Od kilku dni w Internecie można obejrzeć nowe spoty reklamowe firmy KRISPOL - czołowego producenta bram, okien i rolet.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Od kilku dni w Internecie można obejrzeć nowe spoty reklamowe firmy KRISPOL - czołowego producenta bram, okien i rolet. Są one częścią kampanii „KRISPOL - Gwarancja Twojego spokoju".

Akcja obu spotów reklamowych toczy się w punkcie sprzedaży produktów KRISPOL. Nie byłoby w tym zapewne nic zaskakującego, gdyby nie zaproszenie do udziału w nagraniu wyjątkowych artystów. W role bohaterów filmów wcieliła się Karolina Kuras z kabaretu „Babeczki z rodzynkiem" oraz Bartosz Klauzinski i Michał Zenkner - członkowie Kabaretu K2. W efekcie współpracy artystów z firmą KRISPOL powstały dwa niezwykłe dla branży budowlanej filmy.

„Wiemy, jakim wyzwaniem jest budowa lub remont domu. Chcieliśmy jednak przełamać schematyczny sposób prezentowania produktów w naszej branży. Postanowiliśmy spojrzeć na trudny proces decyzyjny, przez który przechodzą nasi Klienci, z przymrużeniem oka. Bardzo skutecznie pomogli nam w tym artyści z „Kabaretu K2" oraz „Babeczki z rodzynkiem". Ich pomysły utwierdziły nas w przekonaniu, że ta niecodzienna współpraca była strzałem w dziesiątkę. - mówi Anna Michalak-Siezieniewska, manager ds. Public Relations. - Jednocześnie, poprzez utrzymane w zabawnej konwencji spoty chcemy przypomnieć, że nasza niezwykle elastyczna oferta pomoże sprostać naprawdę wszystkim gustom. Filmy informują między innymi o bogatej ofercie kolorystycznej produktów KRISPOL, a także ich energooszczędności.

Kampania „KRISPOL - Gwarancja Twojego spokoju" jest wsparta reklamą banerową i AdWords oraz spotami sponsorskimi na antenie radia RMF FM. Aktualna kampania wpisuje się w strategię „KRISPOL - Bliżej Ciebie", którą firma obrała kilka lat temu. KRISPOL zdecydował się na utrwalanie wizerunku firmy eksperckiej i przyjaznej klientowi. Firma na co dzień wspiera klientów w wyborze produktów dostosowanych do ich potrzeb, między innymi publikując liczne filmy i porady eksperckie.  Producent stawia także na współpracę z zaufanymi i profesjonalnymi dystrybutorami. Ich stale aktualizowaną bazę można znaleźć na www.krispol.pl.


Krispol Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu.

Firma zaczęła działalność w 1991 roku. W 1993 roku w ofercie rynkowej pojawiły się rolety zewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Od 1997 roku Krispol produkuje bramy segmentowe. W 2009 ofertę firmy poszerzono o elementy stolarki aluminiowej, a w 2011 o okna PVC.

Krispol posiada we Wrześni dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, wyposażone w bogaty park maszynowy. Tereny obu zakładów, w tym hale produkcyjne, magazynowe oraz biurowce, zajmują łącznie powierzchnię ponad 50 000 m2. Lokalizacja przy ważnym węźle komunikacyjnym umożliwia sprawną obsługę logistyczną odbiorców i dostawców.

W 2002 roku w firmie pracowało 60 osób. Obecnie zatrudnionych jest ponad 200. Udział eksportu w przychodach wynosi 30%. Firma wysyła za granicę wszystkie swoje wyroby, ale dominujący udział mają bramy garażowe. Główni odbiorcy to Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania i Francja.

Firma Krispol od 2007 roku jest sponsorem pierwszoligowej drużyny siatkówki męskiej APP Krispol Września, a od sezonu 2014/2015 Sponsorem Tytularnym KRISPOL 1. Ligi Siatkarzy.  

O Zakładzie 2 KRISPOL we Wrześni przy ul. Michała Strzykały 4

Zakład 2 KRISPOL, w którym odbyła się regionalna gala wręczenia nagród „Grunt na Medal" 2014, to dowód na to, że warto inwestować we Wrześni.

Grunt zakupiony przez Krispol w 2008 roku należy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK - Podstrefa Września. W 2009 roku firma rozpoczęła na jego terenie budowę Zakładu 2, by rok później w całości przenieść tutaj produkcję bram segmentowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W 2011 roku oddano do użytku część biurową, a społeczność lokalna okrzyknęła Zakład 2 „Budynkiem Roku 2011".

Sukces rynkowy bram segmentowych marki Krispol skłania firmę ku planom dalszej rozbudowy Zakładu 2. Pierwszym krokiem w tym kierunku było otrzymanie w 2014 roku kolejnego pozwolenia na działalność w SSE INVEST PARK.

źródło: Krispol