PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-06-30
Roleta balkonowa – nowość marki Lotari
Zewnętrzna roleta balkonowa Lotari została stworzona do osłony tarasów, ganków i przestrzeni wypoczynkowej wokół domu.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Produkt usatysfakcjonuje osoby, którym zależy na skutecznej ochronie domu przed nagrzewaniem oraz zapewnieniu sobie cienia na czas wypoczynku w ogrodzie. Łatwa w montażu roleta z powodzeniem zastąpi markizę, będzie nam służyć przez wiele lat.

Roleta balkonowa Lotari została wykonana z tkaniny z domieszką specjalnych włókien, które nie rozciągają się pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki zastosowanej technologii produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz skutecznie chroni przestrzeń, przy której zostanie zamontowany przed nadmiernym nagrzewaniem. Struktura rolety gwarantuje swobodny przepływ powietrza przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka napięcia tkaniny i utworzenia się żagla. Produkt nie rozciąga się i nie deformuje.


Roleta balkonowa Lotari to również świetne rozwiązanie przeznaczone do osłaniania powierzchni takich, jak: pergole, patia czy wiaty. Jest odporna na wodę, dzięki czemu będzie nam służyć również w deszczowe dni.

Roletę instaluje się do „sufitu" (balkonu sąsiada) bądź do ściany nad oknem lub drzwiami balkonowymi. Naciąg materiału zapewniają specjalne uchwyty. Roleta Lotari wyposażona jest w oparty na mechanizmie sprężynowym system smartollTM, umożliwiający automatyczne zwijanie i ustawianie rolety na dowolnym poziomie, za jednym pociągnięciem ręki.

Gdy roleta potrzebna nam jest tylko latem, na czas zimy można ją zwinąć lub zdemontować, by w lecie bez przeszkód zainstalować ponownie.

Marka: Lotari
Producent: Franc Gardiner Sp. z o.o.
Cena: zależna od wymiarów rolety, od 148,00 złLotari dostarcza nieszablonowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz, a w szczególności okien. Indywidualne podejście marki do klienta znajduje odzwierciedlenie w jej portfolio, na które składają się: rolety, tapety, naklejki easy dot, abażury, obrazki, a od niedawna także poduszki z nadrukiem. Rolety można stworzyć tu na indywidualne zamówienie, dzięki narzędziu Dekorator Lotari. Umożliwia ono pełną personalizację rolety: dostosowanie wymiarów, wzoru i rodzaju tkaniny do indywidualnych preferencji. Marka Lotari powstała, aby zaspokajać pragnienia osób, które cenią sobie dobry design, indywidualny charakter i nieszablonowe rozwiązania. Należy ona do firmy Franc Gardiner Sp. z o.o., wiodącego producenta rolet, działającego na rynku od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Świdnicy, w woj. dolnośląskim.

źródło: Lotari