PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-06-03
Nowa kampania reklamowa FAKRO
Firma FAKRO rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową, promującą nową generację markiz do okien dachowych i pionowych.

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.com.pl

» więcej o firmie

Firma FAKRO, czołowy polski producent okien dachowych, rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową, promującą nową generację markiz do okien dachowych i pionowych. Kampania będzie obejmowała: telewizję, internet oraz prasę drukowaną.

Kampania reklamowa promująca nowatorskie markizy i markizolety FAKRO do okien pionowych i dachowych, rozpoczęła się 25 maja br. Działania komunikują najważniejsze cechy produktu: 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń w porównaniu do osłon wewnętrznych oraz wysoki komfort użytkowania.

Spot reklamowy będzie można zobaczyć przez sezon letni w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych m.in.: TVP1, TVP2, TVN, TVN24, TV Biznes czy TV4.  Reklamy promujące markizy pojawią się również w poczytnych tygodnikach opinii jak np. „Wprost", wielonakładowych wydawnictwach: „Claudia", „Przyjaciółka", „Twoje Piękne Mieszkanie" oraz „Kobieta i Życie". Całostronicowe reklamy zostaną opublikowane także w tytułach związanych z branżą budowlaną, m. in.: „Budujemy Dom", „Ładny Dom" oraz w prasie o tematyce urządzania wnętrz:  „Cztery Kąty", „Wnętrze i Ogród", „Dobrze Mieszkaj", „Elle Decoration", „M jak Mieszkanie", „Moje Mieszkanie„ czy „Weranda".

Wsparciem dla głównych działań reklamowych jest edukacyjna kampania public relations, która rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Działania obejmą zarówno precyzyjnie wybrane tytuły prasy tradycyjnej, jak i portale internetowe.

Medialnej promocji markiz do okien pionowych towarzyszą szkolenia dla montażystów oraz sprzedawców okien pionowych i dodatków do okien.

Więcej informacji na stronie internetowej FAKRO: www.fakro.pl

źródło: Fakro