PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-06-02
Okna w klasycznej oprawie
Rolety klasyczne przeznaczone są do montażu na ścianie lub suficie, dzięki czemu są szczególnie pomocne przy zasłanianiu okien o niestandardowych wymiarach.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Zasłonięte okna to podstawa dobrego snu, zarówno w nocy, jak i w dzień. Kładąc się spać, chcemy mieć pewność, że żadne światło nam go nie zakłóci - ani księżycowa poświata, neony, ani też promienie UV. Funkcjonalność to ważne kryterium w wyborze rolety wewnętrznej. Spełnić je pomogą rolety classic PRAKTO.

Rolety klasyczne przeznaczone są do montażu na ścianie lub suficie, dzięki czemu są szczególnie pomocne przy zasłanianiu okien o niestandardowych wymiarach. Sprawdzają się również w przypadku wnęk oraz okien o nieregularnych kształtach, dla których trudno znaleźć roletę mini - do zamontowania na oknie. Właśnie ze względu na swą funkcjonalność rozwiązania classic wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów, mimo że do ich montażu potrzebne są wiertarka, śrubokręt i śrubki.


Mówiąc o rozwiązaniach klasycznych, mamy zwykle na myśli produkty o stonowanych, jednolitych barwach. Przykład marki PRAKTO udowadnia jednak, że funkcjonalność może świetnie łączyć się z ładną estetyką wykonania. W ofercie PRAKTO odnajdziemy zarówno rolety wykończone prostą listwą (Uni), jak i dekoracyjną falbaną (Uni, Decor), transparentne, w tym żakardowe (Żakard 1, Żakard 2), jak i zaciemniające (UNI CX), jednolite, jak i wzorzyste. Wszystkie te rolety to produkty gotowe, które można nabyć w sklepach stacjonarnych w całej Polsce i samodzielnie zamontować w prosty sposób.

Montaż: do ściany lub sufitu, z koniecznością wiercenia

Zastosowany mechanizm: koralikowy

Wymiary: możliwość doboru rolety do wielkości okna, produkt dostępny w kilkunastu rozmiarach

Dostępność: sklepy stacjonarne DIY, sieć sklepów PSB, sklep online www.lotari.pl

Producent: Franc Gardiner Sp. z o.o.PRAKTO oferuje kompleksowe rozwiązania okienne. W ofercie marki znajduje się szeroki wybór rolet i akcesoriów uzupełniających, które pozwalają wybrać produkt praktyczny, łatwy w montażu i użytkowaniu, a zarazem estetyczny. Portfolio marki tworzą następujące kategorie produktowe: rolety klasyczne, rolety mini, rolety bambusowe, karnisze, żaluzje, akcesoria i mechanizmy do rolet. Produkty dostępne są w handlu tradycyjnym oraz marketach DIY w całej Polsce i Europie. PRAKTO należy do firmy Franc Gardiner Sp. z o.o., wiodącego producenta rolet, działającego od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Świdnicy, w woj. dolnośląskim.

źródło: Prakto