PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-05-22
Funkcjonalne i łatwe w montażu – rolety Microllo marki PRAKTO
Mini rolety Microllo PRAKTO powstały z myślą o osobach, które cenią proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązania w swoim domu.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Serię tworzy siedem kolekcji rolet wewnętrznych o szerokiej gamie kolorów i wymiarów, dostępnych w różnych technologiach wykonania.

Serię Microllo PRAKTO tworzą modele wykonane z tkanin o różnorodnej grubości splotu i fakturze, co daje pełną swobodę wyboru oraz pozwala dostosować poziom zaciemnienia wnętrza do indywidualnych potrzeb. W kolekcji znajdują się zatem rolety o różnej transparentności - przepuszczające światło oraz nieprzepuszczające światła (odbijające promienie słoneczne). Do tych pierwszych należą rolety transparentne Microllo Shantung, Premium oraz Żakard, a także UNI CX i Wzory CX. Grupę rolet zaciemniających (nieprzepuszczających światła) reprezentują natomiast: Microllo Silver wykonane z tkaniny pokrytej specjalną gumą , zatrzymujące promienie UV.

Wielość wariacji kolorystycznych i wzorów rolet Microllo pozwala osiągnąć różne efekty estetyczne. Możemy wybierać spośród rolet jednokolorowych (Shantung, Premium, Silver, UNI CX) oraz wzorzystych (Żakard, Wzory CX). Ofertę dodatkowo ubogaca kolekcja Microllo Piano - rolety dzień i noc.

Montaż: na skrzydle okna, bez konieczności wiercenia

Zastosowany mechanizm: koralikowy

Wymiary: w zależności od kolekcji, od 38 x 150 cm do 110 x 150 cm oraz na drzwi balkonowe 67,5 x 215 i 72 x 215 cm

Dostępność: sklepy stacjonarne DIY, sieć sklepów PSB

Producent: Franc Gardiner Sp. z o.o.

Więcej informacji i kompletne portfolio produktów znajduje się na stronie www.prakto.euPRAKTO oferuje kompleksowe rozwiązania okienne. W ofercie marki znajduje się szeroki wybór rolet i akcesoriów uzupełniających, które pozwalają wybrać produkt praktyczny, łatwy w montażu i użytkowaniu, a zarazem estetyczny. Portfolio marki tworzą następujące kategorie produktowe: rolety klasyczne, rolety mini, rolety bambusowe, karnisze, żaluzje, akcesoria i mechanizmy do rolet. Produkty dostępne są w handlu tradycyjnym oraz marketach DIY w całej Polsce i Europie. PRAKTO należy do firmy Franc Gardiner Sp. z o.o., wiodącego producenta rolet, działającego od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Świdnicy, w woj. dolnośląskim.

źródło: Prakto