PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-04-22
Lotari – udekoruj wnętrze według własnego pomysłu
Standardowo, aranżując mieszkanie, zaczynamy od przejrzenia katalogów ulubionych marek. Zazwyczaj też wybieramy się do sklepu lub ...

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Pięknie zaaranżowana przestrzeń domu to marzenie niejednej osoby. Żeby była powodem do dumy, ale przede wszystkim idealnym miejscem do odpoczynku, trzeba się zwykle nieźle nachodzić, naszukać, zapoznać z tysiącem ofert. A gdyby tak... odwrócić ten tradycyjny model i zamiast udawać się na zakupy, zaprojektować produkt według własnego pomysłu?

W kwestii dekoracji okien i ścian taką możliwość oferuje nam marka Lotari. 

Trudna sprawa?

Standardowo, aranżując mieszkanie, zaczynamy od przejrzenia katalogów ulubionych marek. Zazwyczaj też wybieramy się do sklepu lub odwiedzamy jego stronę www. Takie poszukiwania wymagają jednak poświęcenia sporo czasu, a trzeba przyznać, że nie zawsze kończą się w 100%  powodzeniem. Często spośród wielu produktów trudno wybrać choćby jeden, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. W efekcie decydujemy się na coś, co wkrótce przestanie się nam podobać. Brzmi znajomo?


Można prościej

Alternatywą dla powyższego modelu jest zakup produktu stworzonego według własnego pomysłu. W ten sposób możemy ominąć żmudne poszukiwania, a w swoim domu wykorzystać dokładnie ten motyw, który podoba nam się najbardziej. O tym, jak to działa, na przykładzie marki Lotari, opowiada Leszek Jarema, Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju Produktu z firmy Franc Gardiner. - Obecnie klienci coraz bardziej cenią sobie możliwość dostosowywania produktu do indywidualnych potrzeb. Oddając w ich ręce narzędzie, dzięki któremu mogą samodzielnie zaprojektować swoją roletę, tapetę, poduszkę lub dekorację na szafkę, nie tylko umożliwiamy im urządzenie wnętrza według własnego upodobania, ale również znacznie przyspieszamy proces wyboru. Wystarczy przesłać do nas wybrany motyw lub zdjęcie, na którego podstawie zostanie wykonany projekt graficzny. W kolejnym kroku, po akceptacji ze strony klienta, projekt zostaje naniesiony, a dokładniej nadrukowany na produkcie. Realizacja zamówienia, od momentu zaakceptowania projektu, wyboru tkaniny i wszystkich komponentów trwa kilka dni roboczych. Jak na produkt personalizowany to raptem chwila, a szybka realizacja, wielość dostępnych rozmiarów, tkanin i mechanizmów to jeszcze nie wszystkie zalety tej opcji!

Bezpieczeństwo

Nadruki na produktach Lotari tworzone są tuszem lateksowym, co oznacza, że nie wydzielają żadnych zapachów, są w 100% nieszkodliwe i wyróżniają się wysoką trwałością. Nowoczesna technologia współgra tutaj z pomysłowością. Tapety wystarczy spryskać wodą przed przyklejeniem do ściany - nie trzeba używać kleju. Naklejki easy dot w postaci miarek wzrostu, ochraniaczy na gniazdka i kontakty, dekoracji na szafkę czy lampkę można przyklejać wielokrotnie.Lotari dostarcza nieszablonowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz, a w szczególności okien. Indywidualne podejście marki do klienta znajduje odzwierciedlenie w jej portfolio, na które składają się: rolety, tapety, naklejki easy dot, abażury, obrazki, a od niedawna także poduszki z nadrukiem. Rolety można stworzyć tu na indywidualne zamówienie, za pomocą narzędzia Dekorator Lotari. Umożliwia ono pełną personalizację rolety: dostosowanie wymiarów, wzoru i rodzaju tkaniny do indywidualnych preferencji. Marka Lotari powstała, aby zaspokajać pragnienia osób, które cenią sobie dobry design, indywidualny charakter i nieszablonowe rozwiązania. Należy ona do firmy Franc Gardiner Sp. z o.o., wiodącego producenta rolet, działającego na rynku od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Świdnicy, w woj. dolnośląskim.


źródło: Lotari