PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-04-22
Nowa promocja produktów dla domu marki KRISPOL
KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, zaprosił klientów do skorzystania z wiosennej promocji produktów dla domu.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, zaprosił klientów do skorzystania z wiosennej promocji produktów dla domu. Promocja obejmuje wybrane silniki do rolet zewnętrznych KRISPOL, które do końca maja można kupić z rabatem wysokości 20%.

Objęte promocją silniki są wyposażone w wiele przydatnych udogodnień:

  • funkcja przeciążeniowa (detekcji): po wykryciu przeszkody mechanizm cofa pancerz, a w przypadku przymarznięcia rolety zatrzymuje silnik, co eliminuje ryzyko jego awarii,
  • elektroniczne wyłączniki krańcowe,
  • wbudowany radioodbiornik,
  • możliwość sterowania przełącznikiem klawiszowym na ścianie.

Promocja potrwa do 31 maja 2014 lub do wyczerpania zapasów.


KRISPOL. BLIŻEJ CIEBIEFirma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym. 

źródło: Krispol