PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-04-10
Markizy nowej generacji do okien pionowych – skuteczna ochrona przed nagrzewaniem
Firma FAKRO rozszerzyła swoją ofertę akcesoriów zewnętrznych o nową generację markiz do okien pionowych i dachowych.

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.com.pl

» więcej o firmie

Wraz z nadejściem wiosny, czeka nas coraz więcej pogodnych dni. W trosce o ochronę wnętrz przed nagrzewaniem promieniami słońca, firma FAKRO prezentuje nową linię akcesoriów zewnętrznych. Markizy do okien pionowych i dachowych FAKRO chronią pomieszczenie do 8 razy skuteczniej  przed nagrzewaniem w porównaniu z osłonami wewnętrznymi.

Firma FAKRO rozszerzyła swoją ofertę akcesoriów zewnętrznych o nową generację markiz do okien pionowych i dachowych. Markizy i markizolety FAKRO efektywnie chronią przed nagrzewaniem wnętrza mieszkania lub domu. - Produkty te absorbują promienie słoneczne jeszcze przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz - mówi Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu FAKRO. W przeciwieństwie do rolet zewnętrznych umożliwiają dopływ naturalnego światła słonecznego i nie trzeba używać przy nich dodatkowego oświetlenia.

Wykonane z wytrzymałej syntetycznej siatki, markizy są odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy porywisty wiatr. Zaciągnięte, zapewniają widoczność na zewnątrz, jednocześnie zasłaniają wnętrze przed niechcianymi obserwatorami. W wersji elektrycznej, zasunięta markiza może pełnić funkcję moskitiery, chroniąc wnętrze przed owadami - Wielofunkcyjność markiz sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej - dodaje Janusz Komurkiewicz.

Produkt jest dostępny w trzech wariantach sterowania: automatycznym, sterowanym pilotem oraz ręcznym. Pierwszy wariant (Markizy Solar) zapewnia w pełni automatyczną obsługę. Zasilany energią słoneczną, inteligentny system opuszcza markizę w zależności od nasłonecznienia. Sterowanie może odbywać się także za pośrednictwem pilota w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Ostatnia wersja obsługiwana jest ręcznie lub za pomocą drążka.

Produkt dostępny jest w sieci dystrybucji FAKRO. Po więcej informacji zapraszamy na www.fakro.pl

źródło: Fakro