PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-08-05
Somfy promuje dom bez kabli
Firma Somfy w nowej akcji promocyjnej „Pomysł na dom bez kabli" do każdego napędu w technologii io-homecontrol® dodaje bezprzewodowy nadajnik Smoove Origin io.

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Nabywca napędu otrzyma dodatkowy nadajnik, przy pomocy którego będzie mógł kontrolować wybrane urządzenie. Promocja obowiązuje od 12 sierpnia do 31 października w salonach Somfy Expert.  

Io-homecontrol® to radiowy protokół komunikacyjny, z którego firma Somfy korzysta, tworząc rozwiązania z zakresu automatyki domowej. Wiodący producent napędów i automatyki do osłon zewnętrznych i wewnętrznych opracował system, gdzie w prosty i elastyczny sposób można zautomatyzować działanie drzwi, okien połaciowych, osłon okiennych, oświetlenia, bram garażowych, bram wjazdowych czy innych urządzeń wyposażonych w napędy io.

Urządzenia funkcjonujące w technologii io-homecontrol® samodzielnie wykrywają się i tworzą kompatybilną sieć, którą domownicy mogą zarządzać przy pomocy pilota czy nadajników naściennych. Funkcja informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym komunikuje użytkownikowi (np. poprzez sygnał wizualny lub dźwiękowy na pilocie) prawidłowe wykonanie komendy. Instalacja, nie wymagająca okablowania i oddzielnych sterowników, działa już od podłączenia pierwszego urządzenia w systemie io i może być stopniowo rozbudowywana o kolejne, bez konieczności rekonfiguracji systemu. Dom staje się prawdziwie inteligentnym i energooszczędnym organizmem, który działa wg ustalonych przez użytkowników założeń. Wzbogacenie systemu automatyki domowej w nadajnik Smoove Origin io to dodatkowe udogodnienie.

Uzupełnienie domowej sieci io-homecontrol® o nadajnik bezprzewodowy Smoove Origin io to komfort użytkowania i prostota instalacji. Umieszczony na ścianie, nie tylko pozwala na wygodne sterowanie pojedynczym produktem (np. roletą wewnętrzną), ale również stanowi wdzięczną ozdobę wnętrza.  Smoove został zaprojektowany przez uznanego włoskiego artystę, Clino Trini Castelli z Castelli Design, który pracował m.in. dla marek Louis Vuitton czy Lamborgini. Poszczególne elementy modułowej konstrukcji nadajnika są dostępne w różnych wersjach (szeroka gama kolorystyczna obramowań oraz trzy rodzaje panelu), dzięki czemu nadajnik łatwo dostosować do wystroju wnętrza.

„Pomysł na dom bez kabli" to dla klientów możliwość zwiększenia komfortu korzystania z automatyki domowej niskim kosztem. Zakupując dowolny napęd w technologii io-homecontrol® przełącznik Smoove Origin io będzie dostępny za 1 zł (zamiast katalogowej ceny ok. 200 zł netto). Promocja trwająca od 12 sierpnia do 31 października będzie wspierania kampanią banerową w Internecie. Z oferty będzie można skorzystać wyłącznie w salonach sprzedaży Somfy Expert (pełna lista salonów znajduje się na www.somfy.pl).

źródło: Eksperci Somfy