PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-07-19
Nowe napędy do rolet w wyjątkowej cenie – to się broni!
Od 18 lipca 2013 firma Krispol z Wrześni wyposaża produkowane rolety okienne w automatykę w wyjątkowych cenach.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Od 18 lipca 2013 firma Krispol z Wrześni wyposaża produkowane rolety okienne w automatykę w wyjątkowych cenach. Rolety z napędami o rozszerzonej funkcjonalności oferowane są nawet z 50% rabatem.


Elektroniczne wyłączniki krańcowe, wbudowany radioodbiornik i możliwość sterowania przełącznikiem klawiszowym na ścianie to rozwiązania, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo. W napęd wbudowana została również funkcja przeciążeniowa. Po wykryciu przeszkody mechanizm cofa pancerz, a w przypadku przymarznięcia rolety, zatrzymuje silnik. Takie rozwiązanie chroni użytkowników i urządzenie.

Rabat na napędy dotyczy także podstawowej automatyki i sięga w tym przypadku nawet 40%. Poniższy film prezentuje zalety nowych napędów.

Promocja trwa do 31.08.2013 lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje można uzyskać odwiedzając jeden z Punktów Sprzedaży firmy Krispol.Firma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym. Jedna wizyta w Punkcie Sprzedaży marki KRISPOL i budowa zamknięta.
źródło: Krispol