PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-07-09
TaHoma® już w Polsce
8 lipca Somfy wprowadziło do sprzedaży najnowsze urządzenie TaHoma®, dostępne tylko u wybranych dystrybutorów w Polsce.

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Urządzenie to oferuje możliwość całkowitej kontroli nad swoim domem. Dzięki funkcji zdalnego dostępu pozwala sprawdzić dom z każdego miejsca na świecie, będąc czy to na wakacjach, czy w pracy.

TaHoma® jest mózgiem centralnym nieruchomości. Porządkuje i zarządza istniejącymi instalacjami automatyki domowej, wpływając na oszczędność czasu, energii oraz zwiększając komfort użytkowników i bezpieczeństwo. Zorganizowanie działania domu, dzięki TaHoma® jest prostsze niż by się mogło wydawać. Począwszy od łatwej bezprzewodowej instalacji, po intuicyjną konfigurację, a skończywszy na elastycznym zarządzaniu urządzeniami.


fot. ©Somfy

- Do tej pory TaHoma® obecna była wyłącznie w krajach Beneluksu oraz we Francji i w Niemczech. Cieszymy się, że dołączyliśmy do tego grona. Widząc duże zapotrzebowanie na ten produkt także i w Polsce, wprowadziliśmy go do naszej oferty. Wiele osób posiadających już zautomatyzowane produkty w swoim domu, takie jak na przykład rolety, markizy, oświetlenie czy bramy poszukiwało takiego dopełnienia, w postaci TaHoma®, które będzie integrować wszystkie instalacje i zarządzać całością - Alicja Rzeczkowska - Marketing Communications Manager w Somfy Sp. z o.o.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, dostępnemu z dowolnego komputera lub telefonu, TaHoma® umożliwia kompleksowe zarządzanie instalacjami przez Internet z każdego miejsca na świecie.

- Obecnie zauważamy taki trend, że rezygnuje się z paneli sterowania montowanych na stałe w domu, na korzyść właśnie takich mobilnych i uniwersalnych urządzeń. Można w nich  przejrzeć program telewizyjny, sprawdzić pogodę, poszperać w Internecie i z tego samego urządzenia kontrolować swój dom i sterować urządzeniami - Radosław Borkowski - Sales Manager w Somfy Sp. z o.o.


fot. ©Somfy

TaHoma® jest dostępna tylko u autoryzowanych dystrybutorów Somfy, którzy przeszli szereg specjalistycznych szkoleń i mają w pełni profesjonalną wiedzę na temat tego produktu. Obecnie jest to 24 firm.

TaHoma® Box jest jedynym produktem Somfy sprzedawanym wraz z serwisem eksploatacyjnym. Dostęp do niej jest bezterminowy. Kupując ją raz, użytkownik zyskuje gwarancję ciągłej i automatycznej aktualizacji urządzenia o nowe funkcje, które wprowadzane są średnio co pół roku. Zyskuje dzięki temu dostęp do najnowszych osiągnięć, pozwalających mu na jeszcze dokładniejszą kontrolę swojej nieruchomości.
źródło: Somfy