PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-05-29
Kreatywnie i bezpiecznie – przepis na pokój dla malucha
Jak praktycznie zadbać o osłony okienne w dziecięcym pokoju opowiada Liliana Kiekis-Kozica, ekspert firmy Franc Gardiner.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Co podarować maluchom na dzień dziecka? Słodycze psują zęby, zabawki się nudzą, a ubranka wydają się mało odświętnym prezentem. Dobrą inwestycją zawsze są książki i gry, które rozwijają umiejętności i wyobraźnię. A co gdyby zainwestować w przestrzeń, w której pociechy przebywają na co dzień?

O gustach się nie dyskutuje, ale... można je kształtować

Gust kształtuje się od najmłodszych lat, dlatego tak ważne jest, żeby stworzyć dziecku otoczenie, które będzie stymulowało jego rozwój. Nie możemy jednak zapominać, że dziecko jest tylko dzieckiem i powinniśmy zachować umiar, a dzieciństwo nierozerwalnie wiąże się z kolorami i zabawą. Zadaniem rodzica jest zatem stworzenie kreatywnie eleganckiej i pogodnej przestrzeni. Unikajmy krzykliwych kolorów: mogą niepotrzebnie pobudzać i rozpraszać, tworząc wrażenie estetycznego bałaganu.


Pora dnia - na życzenie

Okno w pokoju dziecięcym to bardzo ważny element - łatwość regulowania dopływu światła do pomieszczenia to duże ułatwienie dla rodziców, którzy w pierwszych latach życia malucha powinni zadbać o jego spokojny sen w ciągu dnia. - Dekorator Lotari oferuje całą gamę dziecięcych wzorów dostępnych na dwóch rodzajach tkaniny: transparentnej i zaciemniającej. Graficzny i zabawny wzór bez problemu wpasowuje się w przestrzeń pokoju naszego dziecka, a możliwość wyboru mechanizmu sprężynowego zamiast koralików sprawia, że dodatkowo podnosimy jego bezpieczeństwo - jak praktycznie zadbać o osłony okienne w dziecięcym pokoju opowiada Liliana Kiekis-Kozica, ekspert firmy Franc Gardiner.


Pomysł na prezent

W związku z szeroką i bardzo różnorodną ofertą rynkową - pokusa przeciążenia pokoju pstrokatymi kolorami, dodatkami i akcesoriami jest bardzo duża, dlatego warto przemyśleć aranżację w oparciu o indywidualny gust naszego dziecka. Przed jego świętem, możemy wspólnie wybrać i pokolorować wzór na rolecie, który najbardziej odpowiada jego charakterowi i temperamentowi. Pociecha wykaże się kreatywnością, a możliwość samodzielnego wyboru nauczy je odpowiedzialności i sprawi, że młody projektant będzie promieniał dumą.

Dekorator dostępny jest pod adresem: www.dekorator.e-lotari.pl

źródło: Franc Gardiner