PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-05-27
5 lat gwarancji na produkty Somfy
Gwarancja udzielana jest każdemu klientowi biznesowemu, który zakupił produkty bezpośrednio od Somfy oraz każdemu użytkownikowi końcowemu, który zakupił produkty ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Produkty Somfy zostały przetestowane w specjalnie przygotowanym laboratorium pozwalającym na sprawdzenie ich w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dzięki wysokiej sprawności i potwierdzonej niezawodności systemów napędowych, klienci Somfy zyskali możliwość korzystania bezkosztowo aż z pięcioletniej gwarancji zakupionych produktów.

- Nasze napędy są tak zaprojektowane, by wytrzymać kilka tysięcy cykli nawet w najbardziej trudnych warunkach klimatycznych. Napędy przed zainstalowaniem są testowane już na linii produkcyjnej. Po zakończeniu instalacji klient otrzymuje zarówno łatwość rozbudowy, modyfikacji, czy też przeprogramowania działających systemów według własnych potrzeb, jak również wieloletnią opiekę gwarancyjną - podsumowanie Wojciech Głaska, Kierownik Działu Obsługi Klienta Somfy Sp. zo.o.

Wszystkie systemy napędowe Somfy są zgodne z normami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Program kontroli jakości jest szczególnie ważnym elementem procesu produkcji, dającym w rezultacie wyroby zgodne z najważniejszymi jakościowymi normami europejskimi.

Gwarancja udzielana jest każdemu klientowi biznesowemu, który zakupił produkty bezpośrednio od Somfy oraz każdemu użytkownikowi końcowemu, który zakupił produkty w salonie Somfy Experta* i zarejestrował je na stronie www.somfyczeki.pl.

- Nasi klienci, jako jedyni, wraz z zakupem produktu dostają 5 letnią gwarancję, bez konieczności dokonywania dodatkowych płatnych przeglądów. U nas jest to całkowicie darmowa korzyść, w ramach której otrzymują profesjonalne doradztwo i serwis. Warto jednak zaznaczyć, że pięcioletnia gwarancja nie obejmuje produktów posiadających krótką żywotność, takich jak baterie czy żarówki - ocenia Wojciech Strzyżewski, Doradca ds. Technicznych i Serwisu Somfy Sp. zo.o.

* lista salonów sprzedaży dostępna na stronie www.somfy.plSOMFY
- Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy lider w produkcji napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu  rozwinęła swoją obecność już w 54 krajach na świecie. Spółka posiada 68 filii, 56 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 15 lat. Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów wynosi około 7 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 720 milionów euro. Dziennie produkowanych jest 4 miliony elementów i 32 000 napędów, a co 5 sekund instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

Ważniejsze daty SOMFY:

1960 Narodziny SOMFY
1961 Pierwszy silnik rurowy
1981 Pierwsza automatyka słoneczno-wiatrowa
1969 Pierwsza filia SOMFY poza Francją - Tübingen Niemcy
1996 Powstanie filii w Polsce

źródło: Somfy