PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-04-22
Nowość: Okienne rozwiązania instant od marki Prakto
W marcu do sklepów trafiły rolety marki PRAKTO ze sprężynowym mechanizmem zwijającym CLEVER SPRING, który zastępuje mechanizm koralikowy.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Podczas przechadzki w markecie wpada Ci w oko stojak z roletami, bierzesz jedną, wracasz do domu, przykręcasz uchwyty, zakładasz rurkę z tkaniną i... aranżacja okienna gotowa. Szybko, prosto i od ręki - takie rozwiązanie proponuje marka PRAKTO wprowadzając na rynek nowy produkt - roletę z automatycznym mechanizmem sprężynowym CLEVER SPRING.

W marcu do sklepów trafiły rolety marki PRAKTO ze sprężynowym mechanizmem zwijającym CLEVER SPRING, który zastępuje mechanizm koralikowy. Roleta wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do montażu wraz z 3 zakończeniami: sznurek, uchwyt bądź proste podwinięcie materiału, dostępna jest od ręki, jako kompletny produkt. Co zyskujemy? Wygodę i bezpieczeństwo - za jednym pociągnięciem dzięki mechanizmowi CLEVER SPRING roleta cicho i płynnie zwija się do pozycji wyjściowej. Różnorodność - w ofercie marki dostępnych jest 7 podstawowych kolorów, 8 wzorów oraz 2 odcienie tkaniny zaciemniającej (blackout). Propozycje marki PRAKTO dostępne są w 9 rozmiarach i bardzo przystępnej cenie, więc każde okno może się odmienić od jednej wizyty w markecie.


Typ rolety: CLEVER SPRING
Wymiary: 9 rozmiarów od 60x190 do 190x200 cm
źródło: Franc Gardiner