PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-23
Przytulna sypialnia zimową porą
W zimowych aranżacjach świetnie sprawdzą się rolety marki Lotari, która oferuje szeroki wybór rolet specjalnych, dostępnych w różnorodnych tkaninach.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Do początku astronomicznej wiosny jeszcze dwa miesiące, dnia regularnie przybywa, ale i tak dotkliwie odczuwamy brak słońca i szybko zapadający zmrok. Jak się urządzić, żeby nie odczuwać zimowej aury i odgrodzić od mrozu i niepogody na zewnątrz? Przedstawiamy kilka sprawdzonych rad.

Ciepło, cieplej, pomarańczowo!

Nie każdy może sobie pozwolić na kominek w domu, który rozgrzeje po białym szaleństwie na nartach, sankach bądź po zimowym spacerze. Każdy może jednak sięgnąć po ogniste kolory, równie skutecznie ocieplające atmosferę. Pomarańczowe ściany, żółte rolety czy czerwone dodatki to świetny sposób na aranżację, która zafunduje nam dodatkowy zastrzyk energii i pomoże wyrwać się z zimowej apatii.


Więcej światła

Nie zapominajmy, że główną przyczyną sezonowego spadku nastroju jest brak słońca - zadbajmy zatem, by w naszym otoczeniu było jasno i przestronnie. Rozproszone, punktowe światło stworzy wrażenie przytulności, które sprawi, że poczujemy się komfortowo mimo szaro-burego pejzażu za oknem. Powyciągajmy wszystkie lampy i lampki: stojące, biurkowe i dekoracyjne i zafundujmy sobie fototerapię.

Zimowa otulina

Oprócz kolorów, płaszczyzn i światła kolejnym elementem budującym poczucie przytulności podczas zimowych miesięcy są domowe tekstylia. Kolorowe narzuty, modne polarowe koce i wełniane akcesoria niskim kosztem stworzą zimowy wystrój niczym z alpejskiego domku w górach. - Faktura i tekstura ma duży wpływ na to jak odbieramy dany materiał. Ażurowe i transparentne tkaniny sprawiają wrażenie lekkich i zwiewnych. Z kolei cięższe i grubsze tekstylia, o fakturze bardziej przestrzennej, zamykają i obudowują przestrzeń. W zimowych aranżacjach świetnie sprawdzą się rolety marki Lotari, która oferuje szeroki wybór rolet specjalnych, dostępnych w różnorodnych tkaninach. W zależności od preferencji lub upodobań, można się zdecydować na oryginalne zimowe wzory, takie jak: Tajemnicza noc, Alpejska zima, bądź jednolite ciepłe kolory, które uprzyjemnią oczekiwania na wiosnę. Do samodzielnego projektowania wzorów wykorzystać można specjalne narzędzie DEKORATOR dostępne na: www.dekorator.e-lotari.pl - o ciekawych rozwiązaniach opowiada Liliana Kiekis-Kozica, ekspert firmy Franc Gardiner.

Jeśli zadbamy o te trzy czynniki: energetyczny kolor, dużo światła i przyjemnie miękkie tekstylia, to w tak przytulnie i ciepło urządzonym wnętrzu, z kubkiem gorącej herbaty, możemy spokojnie cieszyć się zimą i podziwiać ośnieżone pejzaże, wypatrując pierwszych oznak wiosny.Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner