PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-09
Urozmaicamy strukturę – dekoracyjny żakard
Dekoracyjny Żakard V Microllo to rolety do montowania bezpośrednio na ramie okiennej.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Wielobarwne wzory to pomysł na odważną aranżację. Żeby wnętrze nie zostało przytłoczone i nie sprawiało wrażenia kompozycyjnego bałaganu, musi być ona jednak kolorystycznie przemyślana w każdym detalu. Jeśli chcemy tylko elegancko uzupełnić wystrój, a nie chcemy rezygnować ze wzoru warto sięgnąć po żakardowe tkaniny z prześwitującymi wzorami, które utrzymane w jednej tonacji ciekawie podkreślą charakter aranżacji.

Przy żakardowych tkaninach stosowanych na roletach wzory tworzone są poprzez ingerencję w samą strukturę splotu, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu prześwitu. Roleta przepuszcza światło w miejscach o rzadszym splocie i dzięki temu płaszczyzna tkaniny jest dynamicznie rozświetlona. Pomysł dla wszystkich, którzy w dzieciństwie lubili się bawić w zajączki.


Dekoracyjny Żakard V Microllo to rolety do montowania bezpośrednio na ramie okiennej. Ciekawa „żakardowa" struktura materiału sprawia, że okno zyskuje dodatkowego blasku.

Dekoracyjny Żakard Microllo

Montaż: mini roleta montowana na skrzydle okna
Zaciemnienie: niewielkie zaciemnienie pomieszczenia
Wymiary: 38x150 cm
Wzór: Alpejski Blask, Wrzosowa Polana, ŻakardEcru, Jasny Brąz
Cena: od 36,99 PLN bruttoFirma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner