PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-11-29
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Standardowe rozwiązania okienne dostarczają sprawdzone sposoby na regulację natężenia światła w pomieszczeniu.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Firanki zasłaniają na stałe, rolety można podnosić i opuszczać w zależności od pory dnia i preferencji. Kreatywne podejście do materiału sprawiło, że obecnie można mieć jednocześnie przesłonięte okno i dużo światła w pomieszczeniu.

Każdy użytkownik firanek i zasłon wie, że wysoko zawieszone karnisze potrafią być prawdziwym utrapieniem przy codziennym zasłanianiu i odsłanianiu. Rolety to rozwiązanie praktyczne i wygodne pozwalające na płynną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. W ciągu dnia powinny być odsłonięte, żeby zapewnić dostęp słońca, ale może to powodować pewien dyskomfort i ograniczać poczucie prywatności. Dzięki pomysłowej konstrukcji, model Dzień i noc łączy w sobie wygodę użytkowania rolet i zasłania okno tak jak firanki.

- Zastosowanie naprzemiennie ułożonych transparentnych i zaciemniających poziomych pasów tkaniny, sprawia, że dzięki odpowiedniemu ułożeniu można zdecydować o ilości światła przedostającym się do pomieszczenia. Dwie warstwy materiału przesuwając się między sobą, tworzą odpowiedni układ, który zapewnia maksymalny prześwit, bądź zupełne zaciemnienie pomieszczenia - o zaletach rolet Dzień i noc opowiada Kamila Prałat, ekspert firmy Franc Gardiner.


Ten typ rolet to złoty środek w zakresie rozwiązań okiennych - jedna osłona, która umożliwia szeroki zakres regulacji natężenia światła. Duży wybór kolorów pasów zaciemniających pozwala odpowiednio uzupełnić i podkreślić charakter wnętrza, a zastosowanie naprzemiennie dwóch rodzajów materiałów sprawia, że roleta Dzień i noc wygląda intrygująco i geometrycznie.Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner