PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-11-12
Szarość doda szyku
Odpowiednio zastosowane i zestawione kolory to podstawa udanej aranżacji. Szary to pomysł dla wszystkich zmęczonych feerią barw

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Paleta szarości przeżywa obecnie swój renesans. Uważany niegdyś za kolor smutny i bez wyrazu, powraca jako wzór stylu i elegancji. Nowoczesne wnętrza odważnie zestawiają duże, szare płaszczyzny z dodatkami w intensywnych kolorach. Szary idealnie tonuje i uspokaja wystrój sprawiając, że aranżacja wygląda przejrzyście, modnie i intrygująco.

Odpowiednio zastosowane i zestawione kolory to podstawa udanej aranżacji. Szary to pomysł dla wszystkich zmęczonych feerią barw, którzy szukają odpoczynku od intensywnych odcieni. Niepoważalną zaletą tego koloru jest jego neutralność - sprawdzi się zarówno w zestawieniu z jasnymi odcieniami drewna, beżem, czernią i bielą oraz podkreśli kolory dodatków: róż, zieleń czy pomarańcz. Jeżeli nie jesteśmy gotowi na przemalowanie ścian i dokonanie szarej rewolucji w mieszkaniu, warto poeskperymentować z tym odcieniem na przykład w aranżacji okien. Idealnie sprawdzi się szara roleta, która zestawiona z ciekawymi dodatkami nada wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd.


Roleta zaciemniająca Franc Gardiner

Wymiar: 60x195
Montaż: na ścianie
Materiał: 100% poliester
Cena brutto: od 69,99 złFirma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner