PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-11-02
Kolory świąt - gdy za oknem nie będzie śniegu
Sprawdzonym sposobem na brak śniegu za oknem jest wyczarowanie świąt… na oknie.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Śnieg to najbardziej wyczekiwany element świątecznej atmosfery. Zima potrafi być jednak kapryśna i coraz częściej święta Bożego Narodzenia nie rozpieszczają nas obfitością białego puchu. Sprawdzonym sposobem na brak śniegu za oknem  jest wyczarowanie świąt... na oknie.

Trzy podstawowe kolory: biel śniegu, zieleń choinki i czerwień gwiazdy betlejemskiej to wyróżniki Bożego Narodzenia. Te trzy barwy przewijając się na różnych elementach dekoracyjnych tworzą znany od dzieciństwa świąteczny klimat. Kiedy śnieg za oknem nie dopisze, zawsze możemy odgrodzić się od świata zewnętrznego roletą, która stanowi idealne tło dla świątecznych ozdób - w zależności od wieku domowników mogą to być: bałwanki, reniferki i Mikołaje dla najmłodszych, bądź eleganckie kompozycje ze złotych i srebrnych gwiazdek oraz lampek, które rozjaśnią wigilijny wieczór.

Dzięki jednokolorowym roletom w eleganckich odcieniach (np. bordo bądź butelkowa zieleń marki Franc Gardiner) świąteczny stół uzyska odpowiednią oprawę, a domownicy będą mieli nie zakłócone niczym poczucie intymności i prywatności podczas tego niezwykle rodzinnego czasu.
Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner