PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-10-17
Rozważna i romantyczna aranżacja
Czy pastelowo i delikatnie urządzony kącik może mieć wartość praktyczną?

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Jasne, delikatne kolory i drobne wzory kwiatowe to kwintesencja kobiecego wnętrza. Urządzone ze smakiem, bez zbędnych bibelotów i dekoracji może stać się jednak urokliwą przestrzenią dla wszystkich mieszkańców domu. Biel mebli przepleciona zielenią tworzy stonowany i uspokajający kącik, który sprzyja relaksowi. Jak stworzyć taką oazę w mieszkaniu podpowiada Franc Gardiner.

W codziennym życiu, kiedy staramy się, żeby wszystko było praktyczne i funkcjonalne, a każdy element przestrzeni ergonomicznie wykorzystany, zdarza nam się zatęsknić za odrobiną kapryśnego szaleństwa i finezji. Każda kobieta, która miała domek dla lalek, bądź zaczytywała się w XIX-wiecznych powieściach posiada marzenie z dzieciństwa o małym, białym domku i tapecie w różyczki. Jego namiastkę można wyczarować gdzieś na uboczu codziennego życia - zaaranżowanie części pokoju dziennego na przestrzeń do relaksu jest eleganckim i kompromisowym sposobem urzeczywistnienia swoich fantazji.


Biel to neutralny kolor, który w zależności od pozostałych barw użytych we wnętrzu zyskuje określony wyraz. W połączeniu z jasnymi, pastelowymi odcieniami i kwiatowymi wzorami uzyskujemy harmonijne, łagodne wnętrze z nutą stylu prowansalskiego. „Roleta w miętowym kolorze będzie delikatnie filtrowała światło i odświeży wystrój, nie banalizując jego wyrazu. Łagodne odcienie zieleni świetnie sprawdzą się w jasnych wnętrzach, a jednolity kolor rolety pozwala na wprowadzenie wzorzystych zasłon, które nadają charakter całemu wystrojowi. Dopełnieniem aranżacji okiennej są karnisze, które powinny współgrać ze stylem całego pomieszczenia. Przy bieli i zieleni idealnie sprawdzi się chłodna tonacja srebra i mocne, proste kształty kwadratowych karniszy LONDYN, PARYŻ, NOWY JORK marki Lotari. Geometria subtelnie wprowadza design do delikatnego i zwiewnego wnętrza" - o łączeniu stylów i kształtów opowiada Kamila Prałat, ekspert firmy Franc Gardiner.

Czy pastelowo i delikatnie urządzony kącik może mieć wartość praktyczną? Biorąc pod uwagę tempo codziennego życia, posiadanie w prywatnej przestrzeni miejsca, które łagodzi obyczaje i pozwala na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków podczas porannej kawy czy leniwego popołudnia, jest posunięciem nie tylko romantycznym, ale i ze wszech miar rozważnym.Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner