PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-08-08
Rozświetlone, prześwietlone, pełne blasku
Odpowiednio dobrana roleta zawsze dodaje blasku wiosną i latem, a w czasie jesieni i zimy ukryje wnętrze przed zaokienną szarugą.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Pogodne dni wprawiają nas w dobry nastrój, a słońce sprawia, że mamy dużo pozytywnej energii. Jak sprawić, by w pełni wykorzystać każdy słoneczny dzień i wpuścić do mieszkania jak najwięcej naturalnego światła.

Anna Jantar w swoim przeboju śpiewała wakacyjny przebój „dużo słońca w całym mieście". W okresie letnim na pewno każdy chciałby stworzyć jasną i słoneczną aranżację we własnym mieszkaniu. Światło to naturalna oprawa dla wnętrza, która potrafi podkreślić elementy wystroju, bądź ukryć jego mankamenty.


Jakie mamy możliwości w tym zakresie? „Wszystko zależy od tkaniny - im grubszy splot, tym mniej światła przedostaje się do pomieszczenia. Nowoczesne technologie pozwalają na tworzenie materiałów żakardowych, pozwalających na uzyskanie ciekawych efektów przesączania się promieni słonecznych w miejscach wzoru i tworzenie intrygującego prześwitu we wnętrzu. Rolety Dzień i Noc to z kolei połączenie materiałów: transparentnego i zaciemniającego w postaci poziomych pasów" - mówi o niestandardowych rozwiązaniach Kamila Prałat, ekspert firmy Franc Gardiner.


Jeżeli chcemy mieć dużo światła we wnętrzu - wybierajmy jasne kolory: biały, beżowy i wszystkie odcienie pasteli, które zatrzymają go jak najmniej. Promienie słoneczne przesączone przez roletę, nie będą tak intensywne, a wnętrze pozostanie jasne i łagodnie doświetlone.

Dla tych, którzy nie przepadają za nadmierną ilością światła, bądź muszą korzystać z komputera w ciągu słonecznego dnia, stworzona została kolekcja Blackout i Silver, pozwalająca na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki specjalnej warstwie gumy pochłaniającej promienie słoneczne, bądź posrebrzanego materiału odbijającego światło po zasłonięciu rolety, uzyskujemy całkowicie osłonięte przed słońcem pomieszczenie.


Urządzając mieszkanie pamiętajmy o odpowiednim wystroju okna - to dzięki niemu możliwa jest piękna aranżacja światła w pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana roleta zawsze dodaje blasku wiosną i latem, a w czasie jesieni i zimy ukryje wnętrze przed zaokienną szarugą.Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner