PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-06-01
Znudzeni standardowymi wzorami na roletach? Stwórzmy własny
Dzięki kreatorowi rolet Franc Gardiner, każdy ciekawy wzór, ulubione zdjęcie czy jakakolwiek inna aplikacja mogą znaleźć się w naszym oknie.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

To innowacyjne rozwiązanie pozwala zaprojektować dowolny wystrój okienny, w którym ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Przebywanie w otoczeniu kolorów, wzorów i obrazów, które szczególnie lubimy bardzo poprawia samopoczucie. Zdjęcie drukowane na wielkoformatowych płótnach czy coraz popularniejsze fototapety są najlepszym przykładem, który potwierdza ten trend. Czasem zdarza się również, że planując wnętrze potrzebujemy niestandardowego rozwiązania - wzoru, który uzupełni zaprojektowany przez nas wystrój, a nie znajduje się w ofercie żadnej z firm dostępnych na rynku. Kreator stwarza wiele możliwości zarówno dla projektantów, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Kreator rolet firmy Franc Gardiner to jednak coś więcej, niż tylko wybór niestandardowego wzoru i możliwość stworzenia własnego nadruku. To także opcja, w której mamy wpływ na dobór wszystkich parametrów rolet: od rodzaju materiału (wybieramy rodzaj rolety: transparentna bądź zaciemniająca), przez sposób montażu (do ściany, sufitu lub ramy okiennej) oraz wykończenia (prostego i zakończonego listwą), aż po mechanizm zwijający (koralikowy bądź inteligenty i bezpieczny mechanizm Smartroll). Standardem, do którego przyzwyczaiła nas firma Franc Gardiner jest także tworzenie rolety na wymiar, skrojonej na miarę konkretnego okna.


Oprócz wgrywania swoich zdjęć i propozycji nadruku, firma Franc Gardiner przygotowała również zestaw nowych wzorów pogrupowanych w kategorie: FOLK, KWIATY, DZIECIĘCE, ZWIERZĘTA, SPORT, który zapewnia wiele ciekawych i niespotykanych nigdzie indziej rozwiązań.

Co jeszcze potrafi dekorator? Po wybraniu wzoru możemy go jeszcze modyfikować:  zmieniać jego wielkość, edytować kolory i miejsce na rolecie. Do wyboru mamy kilka opcji nadruku, w zależności od efektu, który chcemy uzyskać: cały zadruk rolety (w którym ciągle mamy możliwość zmiany koloru tła), border, czyli dolna dekoracja tkaniny, oraz element. Ta imponująca liczba możliwości modyfikacji pomaga w stworzeniu rolety idealnie dopasowanej do wnętrza.

Dzięki Kreatorowi możemy stworzyć roletę z naszym ulubionym plakatem filmowym, zdjęciem z wakacji czy inspirującym obrazem sztuki. W przypadku tego rozwiązania naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia i  wizja artystyczna, ponieważ wszystkimi szczegółami technicznymi zajmuje się za nas inteligenta i intuicyjna aplikacja. Jest to pierwsze tak innowacyjne i elastyczne rozwiązanie na polskim rynku, warto więc je przetestować i dać się ponieść procesowi twórczemu, choćby tylko dla wypróbowania jego możliwości. A kto wie, może akurat stworzymy roletę idealną, o której zawsze marzyliśmy.

Kreator rolet dostępny jest na stronie e-lotari.pl pod adresem: http://www.dekorator.e-lotari.pl/Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner