PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-05-15
Zostań władcą czasu z programatorem czasowym SOMFY
Firma Somfy ruszyła właśnie z akcją „Zostań władcą czasu" promującą najnowsze rozwiązania w dziedzinie sterowania czasowego.

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

W ramach kampanii klienci mogą otrzymać programator czasowy za 1 zł. Dzięki takim programatorom użytkownicy zyskują nie tylko komfort, ale przede wszystkim mają realny wpływ na stopień wykorzystania urządzeń w domu i dopasowanie ich do swojego stylu życia.

Rosnąca popularność wykorzystania automatyki w domach wpływa znacząco na zminimalizowanie kosztów życia. Dzięki programatorom czasowym użytkownik może sterować osłonami wewnętrznymi i zewnętrznymi bez wstawania z fotela. Może on różnorodnie programować godzinę odsłaniania i zamykania rolet, czy też innych osłon w zależności od dnia tygodnia, pogody, czy też innych czynników. Zapewnia to zarówno optymalizację dziennego oświetlenia, jak i wpływa na bezpieczeństwo. Zaprogramowane czasowo urządzenia dają wrażenie obecności w domu, podczas gdy nikogo w nim nie ma. Z tego też powodu jest to popularne rozwiązanie, chętnie wykorzystywane szczególnie w okresie wakacyjnym.  


fot. Somfy

- Rozpoczęliśmy  właśnie kampanię  „Zostań władcą czasu", której głównym celem jest uświadomienie społeczeństwu możliwości i korzyści związanych ze stosowaniem automatyki w domu. Obecnie promowany jest pilot Telis 6 Chronis RTS z funkcją centralnego sterowania i programatorem czasowym. Posiada on zarówno funkcję trybu manualnego, jak i trybu automatycznego. W trybie automatycznym zegar zarządza ruchem grup osłon w każdej strefie domowej. Użytkownik ma możliwość łatwego zaprogramowania sześciu poleceń o różnych porach dnia dla każdego z dni tygodnia. W każdym przedziale czasowym to samo polecenie może dotyczyć jednej, kilku lub wszystkich grup produktów  - podsumowuje Karolina Bednarz, SOMFY.

W ramach kampanii ruszyła specjalna akcja dla Klientów, dzięki której można otrzymać programator czasowy za 1 zł i tym samym zaoszczędzić nawet ponad 900 zł. Więcej o akcji na www.somfy.pl/wladcaczasu
SOMFY
- Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy lider w produkcji napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu  rozwinęła swoją obecność już w 54 krajach na świecie. Spółka posiada 68 filii, 56 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 15 lat. Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów wynosi około 7 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 720 milionów euro. Dziennie produkowanych jest 4 miliony elementów i 32 000 napędów, a co 5 sekund instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

Ważniejsze daty SOMFY:

1960 Narodziny SOMFY
1961 Pierwszy silnik rurowy
1981 Pierwsza automatyka słoneczno-wiatrowa
1969 Pierwsza filia SOMFY poza Francją - Tübingen Niemcy
1996 Powstanie filii w Polsce

źródło: Somfy